VĚŠTECTVÍ, LÉČITELSTVÍ a PODVODY   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

        Výklad budoucnosti    Nabídka    Kartářské techniky     Věštění z karet      Velké orákulum

       Orákulum se nemýlí    Orákulum v životě    Rozdíly v proroctví      Osud na tváři     Věštění z ruky

        NUMEROLOGIE        Napsali o mně        Reference 1          Reference 2        Věštec.zajímavosti

        NUMEROLOGIE II.       Věštecké kuriozity       CENÍK    Kontakt

   

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace pro začátečníky:

Všechny modré a podtržené věty  jsou na všech mých stránkách odkazy na které stačí kliknout myší a otevřou se další informace nebo jiné webové stránky. Neznalí, kteří se toho nevšimnou se okrádají o mnoho dalších informací.

Na konci stránky je odstavec s názvem: "SATANOVA BRÁNA" = další informace k "čarodějkám", které slibují štěstí, uzdravení skrze čakry, bohatství a další. 

JE NEHORÁZNÉ, jak se TELEVIZNÍ HONBA ZA PENĚZI  obohacuje na lidském neštěstí a nevědomosti a úřední moc státu to ještě nezakázala. Tedy podvody s čarováním a zázračnými rituály > uzdravení přes vyčištění čaker, posílení zdraví zasíláním energií REIKY, SHAMBALLY.., rituály na hojnost a příliv peněz, blokace před ZLEM a temnými silami, osvobození od prokletí... s manipulaci diváků a vnucování schizofrenických bludů a všeho ostatního, co není v moci kartářek splnit a jde o obohacovaní se na lidském neštěstí díky duchovní neznalosti a nevědomosti diváků. Televize Relax... si pořadem "Vědmy radí" hýčká a vyživuje kartářky z nichž minimálně dvě trpí duševní poruchou - SCHIZOFRENIÍ, která obě usilovně nutí k choutkám podrobit SVĚT  K OBRAZU jejich DUŠEVNÍ CHOROBY. Aby se lidé podřídili zlovůli chorobné mysli, která je řízena neviditelnými hlasy s různými příkazy a tím,  co mají volající diváci  dělat, jak mají jednat, chovat se a žít.

  1. Jedna soustavně hovoří s duchy (prý anděly, i když sama neví s kým, protože nikoho nevidí), a ti ji prý dávají informace, co volající diváky čeká a mají dělat, léčí je posíláním energii REIKY, SHAMBALLY... atd. - viz. příklady na této stránce +na stránce > "VĚŠTECKÉ  KURIOZITY"

  2. Druhá se zase považuje za Boha, vidí duchy, hovoří s duchy i v televizním studiu (odkud moderuje) a stále připomíná, že je jediná..., která má schopnost od Boha uzdravovat a nikdo jiný než ona nemůže druhým pomoci Na TV Relaxu si agresivní ANIE kartářka může dělat co chce - být hrubá, sprostá; mít sympatie s Hitlerem a schvalovat holocaust, říkat "jak by věšela  muže za koule", nazývat druhé "sračkami", zesměšňovat lékaře-profesory atd. - viz. dále uvedené příklady.   ANIE kartářka k tomu ještě dodává : "mně a moje rady musíte poslouchat, JÁ jsem tady od toho, abych vám pomáhala, když to dělat nebudete, tak..."  PASTELKA jedná shodně. Nejdříve  obě volající diváky něčím vystraší a pak křečovitě (až nechutně) nabízí své namluvené CD a přesvědčují, že to je  SPÁSA pro záchranu jejich duše - pro jejich psychické a fyzické uzdravení a zbavení se problémů... Jestli toto moderování kartářek někomu přijde normální, pak takový člověk je stejně nenormální jako "vědmy".  

Režisér  TV pořadu je zodpovědný za to, co se v televizi děje, co se vysílá, jak se moderátor chová, a co všechnu mu dovolí. Za menší prohřešky byli někteří z jiné televize vyhozeni.

Pro schizofrenii jsou charakteristické patologické projevy - stav projevující se oplzlostí, nezvyklými pohyby, bizarní  zlobivostí, chorobnou náladovostí, příznačná je nelogická řeč, vulgární mluva a další. Patří do toho bludy, halucinace, slyšení vnitřních hlasů, citová oploštěnost, neschopnost se soustředit... (na ANIE nikdo nesmí mluvit, jinak všechno zapomene, podřizuje se ji i režisér - viz. dále příklady)  Na obou níže uvedených videích:  "bludy se projevují tím že nemocný je nezvratně přesvědčený, že jeho  nereálná myšlenka je skutečná. Jde o  halucinace hlasů, jež nemocnému cosi říkají, komentují jeho jednání, radí mu, anebo mu přikazují,  co má dělat; Jde také o poruchy paměti a sociálního porozumění" Tedy chybí slitování - empatie.  ANIE běžné lidem říká, že za pár dní zemřou, a těm kterým to řekla pak běhali a v noci vystrašeně zvonili u bytu známých, že brzo zemřou. Nikdo nezemřel a vystrašený člověk žije ve zdraví dál. Jak taková věštecká zrůda může být ještě v televizi a strašit lidi skrze kamery, které to vysílají do rozsáhlého světa? Viz. další příklad kliknutím na stránku>mého CENÍKU, jak ANIE také straší diváky i skrze "minulé životy". 

 Již 20.9.2011 TV Prima odvysílala pořad "Soukromé dramata", zabývající se podvodnicemi, které na "psychicky zubožených lidech" podvodně vylákaly milióny. A v pořadu "Krimi plus" na TV Prima 21.9.2011 právníci podvody kartářek čarodějnic posoudili tak,že se některé mohou dopouštět několik trestných činů najednou. Trestná činnost je jednoduchá: "okultista" naslibuje něco, co není možné v jeho silách splnit a vyinkasuje za to peníze. Je tedy nabízeno nějaké plnění, které nelze objektivně splnit. Magie a kouzla pro právníky neexistují,  takže se shodují v tom, že by tak měli k tomu  přistupovat i policisté a jasně uvedly: "že policie a soudy se budou muset připravovat na nově stíhané podvodníky kartáře, vědmy a věštce, kteří se rozhodli obohatit na lidském neštěstí a nevědomosti".

 TELEVIZNÍ  VĚŠTÍRNY s nabídkou magických  rituálů  jsou ilegální krádeže podvodem;

za tyto DUŠEVNÍ PODVODY v Americe ukládají soudy až 20 leté vězení

Soudy tak chrání lidi od škodlivého stresu a škody, které podvodníci páchají. Kdo klikne na výše uvedený název, jsou tam odkazy na něž se po kliknutí otevřou webové stránky až v Americe kde si (s Google překladačem) můžete přečíst, jaké tresty za tyto podvody byly navrhnuté a uložené:

např. u č.1) za inzerci odstranění zlých duchů ze života... prokurátor navrhnul vězení v sazbě 20 let.

          u č.4) za televizní reklamu věštění, léčitelství a ochranu před zlem prokurátor navrhnul vězení v rozmezí 15 - 30 let

          u č.6) věštkyně odsouzena k 19 r. vězení + odškodnění 110.660 dolarů za sliby ochrany před zlem díky magii (rituálu)

Nežijeme v Americe, ale to neznamená, že za podvody nemohou trestat i v ČR - viz.dole

co dokáže stres - viz.  TABULKY STRESU

Ale režisérům pořadu "Vědmy radí" + "jiný pořad - Poznej svůj osud" s ANIE kartářkou, se to ohromně libí, protože to vydělává ohromné peníze (za každý rok to může být několik miliónů). A proto se rituály divákům nabízí daleko více než kdy jindy - lidé se na ně totiž nejvíce hlásí.  Pokud se tato skrytá zlodějina na zdravotně zubožených lidech režisérům líbí (i s odvysílanými sprosťárnami a fašistickými proslovy), pak  potřebují lékařsky vyšetřit i samotní režiséři. Stanley Bradley  kdysi v jiné televizi (Barrandov) zopakoval divákovo slova o "svědění koulí" a byl okamžitě z televize vyhozen. V jiných pořadech se okamžitě "vypípne" každé  vulgární slovo, aby to nikdo neslyšet, ale na TV RELAX se  odvysílá vše v plném znění i se sympatiemi k Hitlerovo holocaustu. Hovor diváka se u ANIE kartářky (po sdělení otázky) vypíná okamžitě  (aby volající něco nevhodného neřekl), ale ANIE vypnuta z TV projevu není, může říkat vše, co v hlavě schizofrenika napadne. Agresivně vulgární nucení (které nelze korigovat) je totiž pro schizofrenii charakteristické. Nahoře na videu (o schizofrenii) pacientka říká:"dělala jsem něco a  nevěděla o tom,  řekli mi to až druzí lidé."

    I kdyby kartářka J.Vorlíčková v televizi hajlovala a chválila Hitlera s Goebbelsem ( její  proslovy s energickým slovním projevem a přesvědčivým antisemitismem se totiž Goebbelsovi podobají ), bylo by ji odpuštěno. Příklady jejích excesů a její stabilní vystupování v RELAXU TV o tom přesvědčuj. Do nového roku 2018 proto také ANIE divákům vzkázala, že ji budou mít  v televizi pořád, což opět potvrzuje výše uvedené.

K nekonečně dalším TV vulgaritám dochází soustavně; 28.12.2017 se celou dobu ANIE škrábala na hlavě (jako kdyby měla vši), upravovala se, drbala v uchu a pak to hodila na volající, že za to může ona -  paní Věře (ročník 1938), která si dovolila říct, že čekala 10 minut na spojení,  to ANIE vytmavila, že "na ENÍ hází hnus, má ucpané pravé ucho, je drbna, zlá zákeřná žena... měla by navštívit lékaře, už ji nemá volat... má doma vší, svědí ji z ní celé tělo." ANIE se soustavně škrábe v hlavě, ale vši svede na osmdesátiletou  paní, která přišla o pár stovek (10 min. čekání - 7 stovek), kterými zaplatila televizního hulváta, aby ji vynadal, a nemohla z toho několik dnů spát... (2) Dotaz jiné paní na dceru 1993 (při vypnutém hovoru volající) ANIE strašila "karmou a prokletím, a hrozbou, že dcera volající přijde úplně, ale úplně o všechno.. bude nemocná a hospitalizována...", a doporučila  osobní sezení nebo v dubnu (2018) postavit rodinnou konstelaci. (3) Valentýně 1997 (dotaz na 2018) s dítětem na mateřské, že " zažije něčí úmrtí, s mužem žijí jako neandrtálci.., neválet se doma a jít do práce; nenatahovat ruku pro dávky..,v přírodě zvířata také na mláďata nedostávají sociální dávky. Valentýna se však na žádné peníze nedotazovala ani si na nedostatek peněz nestěžovala. Opět zase ANIE připomněla, že karty umí kde jaká "cvičená opice", ale ona je jediná v ČR, co to skutečně umí, nehádá a nestrefuje se...

Poruchu svého duševního stavu ENÍ nazývá "čtením osudů z AKÁŠI (vesmírné kroniky); přičemž často volajícím přisuzuje duševní rozpolcenost a  doporučuje jim psychologa či psychiatra. Dne 11.1.2018 do toho začala plést politiku - volbu pana prezidenta Miloše Zemana; cca v 01:06 hod. záznamu: "JÁ čtu z AKÁŠI, opravdu čtu. Musím říct, že jsem včera četla záznam prezidentův a pak jsem si řekla, že to ani nebudu říkat, co jako jsem si přečetla o panu Zemanovi, vědma má být apolitická. Viděla jsem náhodou záznam  redaktora Jiří X.Doležala, který to tam řekl, a přesně to, co řekl, tak to mě přišlo přesně ve čtení z AKÁŠI. Ale víc se nebudu vyjadřovat. Zítra máme první volby prezidenta, volte jak chcete, protože máme svobodné právo konání.., ale když říkám, že nad 40 let všichni mají  svůj osud v rukou podle toho, jak se snaží, tak UVIDÍME."

    Nebylo těžké si ověřit, co ANIE tímto vzkazem (den před volbami) myslí, stačilo do Google zadat jméno Jiří X.Doležal (sdělené kartářkou) a vyjel nadpis: "Zeman brzy umře, uvedl Jiří X. Doležal". Kartářka na sebe přeci neřekne, že to ukradla z internetu, když čte z AKÁŠI a  nehádá ani se netrefuje! A protože informaci nemohla z obav vykřičet do světa), věštecký průjem s puzením ji alespoň přinutil tuto tajuplnost vyzradit skrze jméno.., což divákům stačilo, jak  strašidelný PŘEDSUDEK o brzkém úmrtí pana prezidenta (a sebrat mu voliče) zjistit.  Kdyby kartářka nechtěla siřit  úmrtí, neřekla by, že to ani nebude  říkat, protože dobré zprávy se nezatajují. Na šíření poplašných zpráv a strašení  je ENÍ odborník! Říká tomu: "jasnovidnost", a není "cvičená opice" a  jediná v ČR, co tuto schopnost má.

ANIE se vyhrůžkami smrtí... druhých ukájí, a tomuto puzení se nemůže ubránit. Ukazuje u toho ještě červený sešit a rozevírá prázdné stránky, jak tam jsou ty OSUDY napsané. Divím se, že tam nemá sešit z první třídy ZDŠ.  Co není, ještě může být, chování je nevypočitatelné. Ďábel v duši je silnější než BOŽÍ DOBRO a láska k lidem, i když jako cynik s ďáblovo duši o Bohu, pokoře, pokání.. soustavně národ poučuje a každou chvíli křičí: "Lidé, miluji vás!" Písmo svaté říká: "Ďábel (Satan) se dobře maskuje a vydává za Boha. Musí všemi prostředky vytvářet nepravdivé informace o Bohu tak, aby skrze LŽI+KLAM zabíjel lidi. Lidé nezkoumají, kdo jim channeling diktuje. Slepě důvěřují jeho PRAVDIVOSTI.  Organizátorem zkažeností a vládcem ZLA na zemi  je Satan > (Jan 12:31; 16:11) + (1. Jana 5:19) + (1. Jana 2:16; Zjevení 12:9).

    Ke konci stránky pod názvem "Satan se stal vládcem pozemského světa a pánem Mocností" uvádím výňatky z Bible a Písma svatého (které stojí nad všemi duchovními naukami - i takových bláznů jako je ANIE), v nichž stojí, že ani Satan nezná, co se komu stane - nestane a KDY to bude.., natož aby to znala pouhá přisluhovačka pekla Jana Vorlíčková, jež dozickým klíčem od nějaké půdy přesvědčuje, co - kdy bude.  Pouze Bůh jako NEJVYŠŠÍ rozhoduje o MILOSTI a SMRTÍ ANIE kdysi také  šířila pro rok 2016 zhroucení EVROPY. Nahrála si to na video a tvrdila, že "kolem května 2016 zavřeme hranice, vyhlásí se výjimečný stav a vystoupíme z EU, tak aby lidé nešetřili žádné eura - padne měna" Když na YouTube zjistili, že ji v hlavě hrabe, tak její video vymazali. Zůstalo (pro srandu) jen strašidelné "proroctví". Můžete se přesvědčit, stačí kliknou na: TEXT, který tam zůstal

Moderátor schizofrenik je v televizním vysílání nebezpečný pro celý svět, natož aby to bylo  jen pro jeho okolí. Protože skrze důležité médium šíří nepravdivé  klamy, které pramení z poruchy myšlení.  ANIE má nevypočitatelné jednání a je stabilně agresivní - chová se hulvátsky, uráží druhé a straší lidi úmrtím a rakovinou. Jednou někomu sprostě vynadá, podruhé ho poníží a potřetí  schvaluje praktiky holocaustu Při televizním vysílání lze u obou evidentně pozorovat poruchy myšlení opírající se o mylné představy o kterých jsou nevývratně přesvědčeny navzdory nepřítomnosti konkrétního důkazu, což má vliv na jejich chorobné přesvědčování. Vůbec se nedaří v jejich myšlení vzbudit kritický postoj k bludům, které šíři do světa. Slyší, vidí nadpřirozené bytosti (anděly, duchy zemřelých apod.),  a obě s nimi komunikují. Zpěvačka H.Horecká byla díky komunikaci s anděly 2x v blázinci, a když v Bohnicích řekla, že mluví s ANDĚLEM, tak ji pobyt prodloužili (viz. ke konci stránky SATANOVA BRÁNA).  Pastelka také svoje prognózy staví především na slyšení ANDĚLŮ a na komunikaci s nimi. Vedle bludů a halucinací jsou u obou patrny nepřiléhavé emoce, rozbíhavost a nelogismy v myšlení a nesouvislost, rozpad a roztříštěnost myšlení. V celkovém obrazu jde o převahu bludů, které jsou spojovány s realitou. Jsou to ale rady z TELEVIZE, která  vědmy chválí, jak jsou profesionální, renomované, věhlasné... zázračné, tak proč tomu nevěřit? TRESTUHODNÉ  PODNIKÁNÍ - pokud úřady proti takovým podvodům nezasáhnou!

ANIE potřebuje umístit do psychiatrické léčebny, protože stabilním šířením strachu je nebezpečná - lidem způsobuje deprese a zhoršuje tím jejich zdraví. Její nemoc nabrala na obrátkách, ale lidé ji díky klamu věří, jinak by na její fantazmagorie do televize nevolali. Pro zvýšení strachu ještě nabízí Rodinné konstelace a hraje si na lékaře a psychologa. Vzhledem k tomu, že se etika (v porovnání  s  jinými televizemi nesrovnatelně - co do slušnosti)  liší, přijde mi, že to  na neurvale hulvátském kanálu  RELAX  TV  s Vědmy radí - Poznej svůj osud“ řídí nějaká velmi zkažená osobnost, která by zasluhovala velké potrestání.

    ETICKÝ KODEX VĚŠTECKÉ REKLAMY mají režiséři "na háku".  Kodex říká: Reklama musí být slušná (nesnižující lidskou důstojnost), čestná (nesmějí být zneužívána důvěra spotřebitele či využívat nedostatku jeho zkušeností či znalostí) musí být pravdivá (nesmí šířit klamavé údaje );  Musí být vytvářena s vědomím odpovědnosti  vůči spotřebiteli i společnosti (nesmí být zneužíváno předsudků a pověr a nesmí obsahovat nic, co by mohlo vést k násilným aktům nebo je podporovat > ani schvalováním holocaustu).

    Prodej služeb (telefon > 70 Kč za minutu, i za čekání na spojení...) je vůči spotřebitelům-volajícím divákům: nečestný (nekalými obchodními praktikami); je klamavý (lži a bludy  jsou přesvědčovací metodou ve výdělečné činnosti); je neslušný (vulgarita, povyšování se a urážky diváků, profesorů... snižuje lidskou důstojnost); Schvalování holocaustu podporuje ve vědomí diváků násilí;  Televizní komunikace se zemřelými a vzkazy od nebožtíků (volajícím divákům - také od Brůčka...); nebo přesvědčování co-kdo v minulém životě dělal  a čím byl, včetně vzkazů od andělů jsou mylným úsudkem- tj. předsudkem, který umí lidem hodně ublížit, protože ničí ideály,  poškozuje rozhodnutí člověka, uvádí ho v omyl ve všem, co člověk ve svém životě s mylnými radami řeší > jak se zachová, jak bude podle těchto rad jednat a žít, čemu bude věřit a zda víra v bludy někomu druhému neublíží, nebo ho nezatáhnou do větších problémů či do schizofrenie jako zpěvačku Hanu Horeckou, Pastelku či ANIE...  Přitom by stačilo tak málo - nedovolit šíření předsudků (televizními médii, kterým lidé věří) > viz. 6.odstavec s názvem "K VÝKLADŮM", který dokazuje, jak volající nemohla TÝDEN SPÁT díky bludům z MINULÉHO  ŽIVOTA.

zasílání REIKY  < Alenkou Pastelkou (dodnes - i ve 2018) << také sprostý PODVOD

 Jana Vorlíčková - ENÍ kartářka  a její Nadpřirozené schopnosti. Měla by více číst, aby věděla, že slovo "NADPŘIROZENÝ" je SÍLA neviditelného světa: Bůh, anděl, duch, ďábel. O její "nadpřirozenosti" však lidé píšou, že  "neuhodne nic z minulosti, nic ze současnosti a do budoucnosti napasuje svá škodolibá přání - klik na >> diskuse

Moje kritika se nelíbí (chápu, kritika se nelíbí nikomu), a proto se tvrdí, že je pomlouvám, mohou však podat žalobu,  potvrdí se, jak to s jejím duševním  stavem a nadpřirozenými schopnostmi je? Soudy zkoumají i duševní stav...u psychiatrů ENÍ evidována je.., sama v televizi... několikrát psychiatra potvrdila. Dokud bude tato kartářka vymývat mozky a přesvědčovat národ o svých zázračných schopnostech a duševními podvody lákat z lidí peníze,  do té doby  o ní budu psát.  S drzostí  vyzývá ezoteriky k diskuzi a obhajobě schopností je zve do televize, aby si to s ní věštecky rozdali! Už jen tato výzva prozrazuje cosi o špatném duševním stavu. Kdo se půjde s bláznem dohadovat do televize?  Je zbytečně s touto osobností o čemkoliv diskutovat. ENÍ si to může rozdat jen s kolegyněmi.

ANIE by si to mohla  "věštecky rozdat" s odborníky SYSIFOS, kde jsou profesoři z Akademie věd ČR, a tím přesvědčit svět, že duševně nemocná není. Televizní věštec Stanley Bradley takovou odvahu našel a přihlásil se. Pohořel, jasnovidnost  neprokázal a v televizi skončil. Zdravý rozum žasne jak lidé věří kdejaké kravině a za to ještě platí. Svými webovými stránkami se nesnažím televizní věštkyně ztrapňovat ani shazovat, věštecké pořady to dávno udělaly za mě. Již několik pořadů (jiných televizních společností) byly kvůli podvodům  zrušeny.

TV pořad Občanské judo již 17.1.2010 zveřejnil tragedii v rodině, jejichž syn (kterému se nevyplnil slib vědmy) spáchal sebevraždu. Vědma mu slíbila, že vyhraje ve sportce 20 miliónů, a protože nevyhrál nic a nemohl splnit slib, že matce koupí již vyhlídnutý dům, oběsil se. Matka dítěte tak přišla o milovaného syna. To samé koncem listopadu 2016 (zprávy TV NOVA), že kartářka slibovala důchodci několikamiliónové výhry, důchodce zběsile sázel, zbavil se finančních  úspor, ale nevyhrál NIC a přišel o statisíce, rapidně se mu zhoršila psychika i potíže se zdravím.  

    Příkladů lze uvést mnoho, je to však zbytečné, v televizi se čaruje více něž kdy jindy. Expertů na mrzačení DUŠÍ je  tam dost, ale kontrolní mechanismy státu by neměly být benevolentní k slibům okultistů, kteří slibují něco, co není možné  v jejich silách (subjektivně ani objektivně) splnit a inkasují za to peníze.

Po sdělení dotazu (volajícího diváka) se vypíná hovor a k výrokům ANIE kartářky nemůže volající říci vůbec nic, zvláště když jim říká nesmyly a straší je rakovinou a smrtí, 

 Vzhledem k tomu, že ANIE - Jana Vorlíčková soustavně nabízí KONSTELACE (v televizi, na webových stránkách, na Facebooku a všude kde se objeví) za desítky tisíc korun a nekalými praktiky zneužívá psychické a zdravotní tísně nevědomých - nemocných důvěřivců, aby se na jejich úkor neoprávněně obohacovala,  uvádím radu, jak lze její psychologicko-léčitelské řádění (na nějž nemá vzdělání ani povolení) omezit...

Alenka Pastelka: Ta se za celý život naučila jen čmárat pastelkami na papír a rafinovanými triky vytěžuje volající  a své šikovně položené otázky upřesňuje - upřesňuje až tak daleko, že věštbu ze sdělených informací předestře jako výsledek svého jasnovidného talentu - „senzibility“, při kterém prý využila  mimosmyslové schopnosti. Mimosmyslové vnímání se však nepotřebuje na nic ptát!. Když klient nespolupracuje, využije  lingvistické triky, například: „Já tam vidím, že jste něco špatného prožila...rozvod?... úmrtí v rodině? A podobně. Já jsem si to tady vytestovala (čmáranicemi na papíru), tvrdí Pastelka. Divačka: "rozvedla, ale to už je dávno". Kdo se v minulosti nerozvedl? Nebo komu v minulosti někdo nezemřel (babička, rodič, příbuzný...)? Dotazům PASTELKA říká JASNOVIDNOST, protože skoro každý druhý je rozvedený a v rodinách se umírá také - nežijeme věčně.  Na klienta při otázkách vyvíjí tlak, aby si k jejímu čmáranicím rozpomenul, protože ji to říkají ANDĚLÉ,  a proto se podle ní "nemýlí..." Její "věštecké" výroky pasují na kdekoho, a to samé v několika obměnách říká  všem.  DIAGNOSTIKOVÁNÍ nesmí nikdo oponovat, jinak dělá škleby a mlaská u toho, věštba je pak špatná (příklady uvádím na těchto, i dalších stránkách). Z televizního pořadu "UCHEM JEHLY" také ukradla název a divákům sdělovala "výšku duše - uchem jehly".  

Přestože za prokázání JASNOVIDNÝCH schopností bylo (přes Sysifos)  nabízeno 25 miliónů Kč, Jana Vorlíčková a Alena Krejčová + jiné vědmy (kromě níže uvedených) se nepřihlásily!

1) PARANORMÁLNÍ  VÝZVA  Českého klubu skeptiků Sisyfos 

2) FALEŠNÍ HRÁČI -PROUTKAŘI... o jasnovideckých - psychotronických podvodnících

Vojtěch, Hajn, Josef Škoda, Stanley Bredley, Ing.Jan Heczko

 3) Experimet :    Ing.Jan Heczko /  také mu nějaké neviditelné bytosti radily (jako Pastelce  neobstál

 4) Experimet :    Ing. Milan Hajn /      neobstál

 5) Experimet :    Josef Škoda /      neobstál

 6) Experimet :    Stanley Bradley/   neobstál

RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání)  je dohlížejícím dozorem nad médií, RRTV  + ČOI  mohou vyžadovat prokázání  pravdivosti  tvrzení, jde přeci o OCHRANU SPOTŘEBITELE!

ENÍ ve 2016

TV RELAX 16.6.2016 v cca 13:15  - 13:20 hod, ENÍ: "...do věštění mi NEKRAFEJTE, já jsem při výkladu mimo , i režisér má takový respekt, že mi do výkladu nekrafe... Jakmile vezmu karty, dostávám se do ALFA stavu a  jsem už mimo, a když  mi do toho vstupujete, tak mně dostáváte do vědomí a já zase nic nevím. Režie mi tam hází i minulé životy, do těch mi ale absolutně krafat  nebudete...doteďka jsem byla v ALFA stavu, pak vyjedu a tlumočím, ale minulé životy to je MAZEC... a  celou další dobu žvásty o pitomostech.  ENÍ za 10 let v televizi přesvědčila, že jde o psychické vyšinutí, nikoliv  ALFA stav. Kdo medituje, velmi dobře ví, že ALFA stav ( 8 - 12 hertz) se podobá  spánku, je to stav hypnózy a meditace a není možné u toho poskakovat na nohou, vyptávat se  volajících na různé věci, laškovat  s nimi, pokukovat do kamery, míchat a tahat karty i s hysterickým rozčilováním, jak  kartářka při výkladech předvádí.  Kartářka se spíše stabilně nachází ve stavu BETA  (nikoliv při běžných 20 hertz), ale mezi 40 - 60 hertz, čemuž odpovídá její hysterie. Při tomto stavu  se ANIE nachází téměř stabilně, stačí na ní při výkladu promluvit (když rejža nestačil vypnout telefon).

TV Relax 16.6.2016:  divačka Vladimíra, nar.6.7.1961, s dotazem na lásku, ENÍ: "...jste nervově labilní... přijďte mně navštívit 2.7.2016 na hradě Křivoklát, kde budu dělat konstelace na minulé životy,  což by vám prospělo více než 5 let léčby u psychiatrů. Zase ji zopakovala, že  tam má karmickou zátěž a práškama to těžko zpracuje... Dala ji 2 bojové úkoly s doporučením  konstelace na minulé životy, aby ji vyhledala, navštívila... objednala se i na osobní sezení, transformační sezení, protože co nezvládli psychiatři za několik let, ENÍ zvládá za 3 hodiny. s dodatkem: "Sice nejsem psycholog a psychoterapeut, ale jsem duchovní průvodce a mluvím s duší, pomůžu ji zvednout ze dna. Tolik moje k vám..." 

Televize ještě skrze ENÍ kartářku nabízí její  terapeutické služby na konkrétní dny a nechá zesměšňovat profesory medicíny, když kartářka říká, že to, co profesoři nestihnuli u nemocné pacientky za několik let, ENÍ  řeší za tři hodiny. Televize dělá vyšinuté kartářce reklamu, která se bez vzdělání dělá chytřejší a lepší než profesoři lékařství (když volající Vladimíra hlásila, že chodila k profesorům), Když to ENÍ tvrdí, přiznává PSYCHOLOGICKÉ  PORADENSTVÍ živnosti VÁZANÉ  na kterou nemá vzdělání z oboru psychologie +  1- 3 roky praxe, což je neoprávněné podnikání!  Televize to odvysílala do světa,  považuje tudíž také lékaře  s vědeckým vzděláním za hlupáky  a pozvala nemocné diváky na Křivoklát, kde jim ENÍ slíbila pomoci za tři hodiny!

Obchodní praktika souvisí s marketingovou komunikací, prodejem či dodáním produktu nebo služby spotřebiteli. Týká se veškerého jednání, chování, prohlášení nebo obchodní komunikace včetně reklamy a uvedení výrobku nebo služby na trh, které  obchodník provádí. Obchodní praktika je nekalá, pokud je považovaná za nepřijatelnou pro spotřebitele, tzn. porušuje určitá pravidla. Spotřebitel je chráněn Směrnicí o nekalých obchodních praktikách. Co je klamavá či agresivní praktika má spotřebitel možnost zjistit na tzv. „černé listině“. Obchodní praktika je považována za nekalou - a zakázanou - splňuje-li  základní a souhrnná kritéria:  (1.) Praktika je v rozporu s požadavkem profesionální péče. Odpovídá to pojmu dobrému obchodní chování. (2.) Praktika podstatně narušuje nebo je schopná podstatně narušit ekonomické chování průměrného spotřebitele

Nekalá praktika: je praktika (1) je-li při ní užit nepravdivý údaj; nebo (2) je-li důležitý údaj sám o sobě pravdivý, ale může uvést spotřebitele v omyl vzhledem k okolnostem a souvislostem, za nichž byl užit, Obchodník, který učiní prohlášení o účincích výrobku či službě, musí být schopen doložit – bez ohledu na to, v které zemi EU sídlí. Je například nezákonné při uvádění prohlásit, že určitý výrobek či služba vyléčí nemoc, pokud toto tvrzení nelze vědecky doložit. Legislativní základ je zakotven i v novém občanském zákoníku (§ 2976) a dále v zákoně č.634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele. Obchodní praktiky jsou tudíž vždy považovány za klamavé, pokud podnikatel nepravdivě prohlašuje, že výrobek nebo poskytnutá služba může vyléčit nemoc, zdravotní poruchu nebo postižení, Agresivní obchodní praktiky:  je např. vědomé využití nepříznivé situace spotřebitele.

    Schizofrenik si několik let zve na webových stránkách nemocné na "konstelace" - psychoterapie k změně myšlení a postojů, čímž vědomě nahrazuje odbornou péči psychologů. U toho slibuje, že je lepší než profesoři z psychiatrie...  Na svých stránkách nabízí KONSTELACE pod názvem KARMICKÉ KRUHY na jakýkoliv problém = ZDRAVOTNÍ STAV a vyjmenovává další... (2.7.2016)  přesně to, co psychologové při  psychoterapiích. Obhajoba, že její nevědecké a nelékařské praktiky nemohou nahrazovat lékařskou péči... - v tom má ENÍ pravdu, je to nekalá obchodní  praktika - PODVOD.  Nemá na PSYCHOLOGICKÉ poradenství vzdělání ani povolení.

    Živnosti, které má ENÍ zaregistrované: (1) "Poradenské a konzultační činnost...", kterou má povolenou jen pouze pro oblast společenského vystupování, rozvoje osobnosti a udržování fyzické kondice... a zákon jasně UPOZORŇUJE, že obsahem této činnosti NENÍ PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ;   (2) ŽIVNOST:  "Mimoškolní výchova... pořádání kurzů, školení...lektorská činnosti", je 2.její živnost, a je na výchovu dětí nad 3 roky ve školkách a soukromých školách, pokud nejsou zařazeny do rejstříků ŠKOL... Může doučovat na dětských táborech a zotavovnách a mít dohled nad dětmi...  Může dělat kurzy na šití, vaření, pěstování rostlin, shánět prostory pro konání akcí... ale PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ dělat nesmí. (3) ŽIVNOST: "Služby osobního charakteru..." je výklad karet, numerologie, astrologie - nejsou to magické rituály ani čarování, ani karmické kruhy.., jež jsou praktikami neodborné péče, která je zakázána. Co NENÍ k výdělečné činnosti živnostenským zákonem a jinými... POVOLENO, JE ZAKÁZÁNO!  

    Stát je  povinen chránit ZDRAVÍ LIDÍ  jakýmikoliv prostředky před

neoprávněným psychologickým poradenstvím a uzdravování lidí.

ENÍ kartářka (Jana Vorlíčková)  v psychoterapiích pokračuje spokojeně dál, nabízí je i v televizním vysílání. Dělá vše, co dělat chce, povolení - nepovolení, to ji nezajímá, přičemž "Rodinné konstelace" na živnostenském úřadu již ENÍ vysvětlovala 4.12.2014 a dělat je nesmí, Když byla úřadu oznámena podruhé, opět vše na svých stránkách okamžitě vymazala - viz níže uvedený text  který tam měla na celý rok až do 28.3.2015, ale poté, co ji pozvali 4.12.2015 na úřad (k dalšímu vysvětlování), druhý den (5.12.2014) všechno z nabídek akcí vymazala. Na svých stránkách nabízí i REGRESE - tj. hlubokou hypnózu. Až se z toho zákaznice pomátne nebo neprobudí, schizofrenikovi to nepřijde, svalí vinu na oběť (že to chtěla!), Dělá, co se ji zachce, žádné překážky pro ní v ničem neexistují - pouze umístění do blázince. To ale asi musí několik lidí zabít, aby se to stalo?

    Výše uvedené může nabízet psycholog-psychiatr s akreditací, a k tomu v registrovaném zdravotnickém zařízení, jinak to je trestné. Od 5.12.20104 to tedy Anie kartářka na svých stránkách vymazala, což  jen její soustavné PODVODY dokazuje.  Co se rozumí psychoterapii, si mohu čtenáři přečíst po kliknutí ZDE    Z 21 odborníků na RODINNÉ KONSTELACE mají všichni titul PhDr., Mgr., MUDr, jsou to psychologové a psychiatři, a splňují vzdělání, jež ukládá živnostenský zákon na živnosti vázaně pro psychologické služby - tj. mají také atestace (tak jako lékaři) z klinické psychologie. Je to obchod s lidským zdravím, Není-li psychologické poradenství povoleno, má to název NEOPRÁVNĚNÉ PODNIKÁNÍ.

ENÍ byla za podvody úředně řešená ve 2014 řešena 3x; V březnu 2014 to bylo ČOI středočeského kraje za nabízení Involučního hexagramu u kterého slibovala léčitelské účinky i s léčením rakoviny, když ale ČOI začala dělat šetření (1) okamžitě z webu vymazala nahrávku na Youtube, kde hexagram s léčitelskými schopnostmi s jeho 15 zázraky prezentovala; (2) z televize Relax byl stažen jeho prodej; a na svých webových stránkách uvedla, že byl doprodán. Hrozila ji totiž dost vysoká pokuta (sazba do 500 tisíc). Vymažu-li veřejnou nabídku služeb s veškerým obsahem, pak to dokazuje, že zákazníky  podváděla, a uváděla je v omyl. Když je vše v pořádku, není důvod za sebou vymazáváním zametat důkazní stopy!

 V červenci 2014 byla ENÍ opět řešena přestupkovou komisí pro Prahu 9, protože tvrdí, že karty vykládá profesně 30 let, ale registrované věštectví má od roku 2011 - a do července 2014 u této profese neměla ani zmínku o svém skutečném jménu a adrese. A 4.12. 2014  byla zase řešena Živnostenským úřadem pro Prahu 9, kde vysvětlovala, proč nabízí psychologické služby a nemá na PSYCHOLOGICKÉ SLUŽBY vzdělání a ni povolení.  Když ji chytnou myšlenkové vlny, začne před TV kamerou tvrdit, že v nějakém městě vidí ženu v modrých šatech ap.  A pokud by psychiatři viděli, jak v televizi předvádí ROZHOVOR s MRTVÝMI, s největší pravděpodobností by navrhli ústavní léčbu. Jakmile chvíli někdo do televize na věštění nevolá, berou ji nervy, ihned zvyšuje hlas a je agresivní a sprostá...

Nabídky služeb v soukromí také byly u ENÍ za každou započatou 1/2 hodinu za 2500,-Kč => to může být za 31 minut 5000,-Kč. A vzhledem k tomu, že má nepředvídatelné jednání, nelze zaručit, co udělá.

 Nabízející konstelace na konkrétní problém není numerologie, astrologie ani výklad karet, ale  konkrétní "recept"  s vlastními psychoterapiemi, což vyžaduje několik sezení, protože ani psychologické poradenství nepřináší trvalou osobnostní změnu. ENÍ - žádá za hodinu sezení 6000 - 8000,-KČ, viz níže + nahoře v  září 2016 (8000,-Kč)

 "Postavení konstelace na konkrétní problém z 01.11.2016"

což několikanásobně převyšuje cenu soukromého, vysokoškolsky vzdělaného  psychologa s atestací, který prošel speciální průpravou klinické psychologie, nehledě k tomu, že Psycholog se smlouvou zdravotní pojišťovny to dělá ZADARMO!  To je velký rozdíl, ENÍ je "blázen" bez onoho vzdělání, který  jako duševně ujetá bytost neví co dělá, neuvědomuje si škodlivost svých činů, nerozezná DOBRO od ZLA, škodlivé jednání si odůvodňuje Bohem jako terorista, když tvrdí, že "Bůh ji k tomu povolal, ona Bohu slouží a sloužit bude dokud bude dýchat a stát na nohou". Existující úřady, by měly řádění takových "bláznů" zavčas zastavit než zruinují ZDRAVÍ mnoha nemocným lidem.

 pacientce ENÍ ihned zhoršila roztroušenou sklerózu + duševní propad  

O tyto služby se zajímají pouze lidé s rizikových skupin - zdravý člověk to nepotřebuje!  Lidé by měli  na takové praktiky poukazovat a psát stížnosti, proto to tady vysvětluji, aby věděli, že to je nelegální.

    ENÍ je schopna ublížit hodně, zvláště když nabízí  Regresi (hlubokou hypnózu); Rodinné konstelace alias Konstelace s karmickými kruhy, anebo stejné pod názvem "Postavení konstelace na konkrétní problém" u čehož  na webu píše, že se nejedná o klasické Rodinné konstelace, které neuznává, ale jde o nejvyšší magii, která změní váš život, pokud ji skutečně pochopíte. Z alibistického hlediska to také zároveň sděluje: "Na psychologické poradenství povolení nemám, proto Rodinné konstelace neuznávám a přejmenovala je na Konstelace s karmickými kruhy, Karmické konstelace, Zátěže karmy a osudu, Prokletí... Postavím vám konstelaci na váš konkrétní problém za 6000 - 8000,-Kč na hodinu, ale vyplatí se to, neboť jde o nejvyšší magii, která změní Váš život pokud ji skutečně pochopíte. A pokud nezmění, smysl konstelace jste nepochopili. Předem upozorňuji, že je nutné  pochopit v kontextu smysl konstelace, aby mohla tato nejvyšší magie změnit váš život..."  ZMĚNA k horšímu je ale přeci také ZMĚNA! . A že to tak dopadne (nic k lepšímu se nezmění - jen člověk prodělá) jsem přesvědčen na 100%, ENÍ stále mluví o karmě, ale karma je základní zákon proměny - tj. SEBE-PROMĚNY, což není nic jiného než změna charakteru (a to jde ze všeho nejhůře - spíše to nejde), protože až nastane ZMĚNA CHARAKTERU nastává ZMĚNA KARMY. To by jinak bylo moc jednoduché a neexistovali by RECIDIVISTÉ, kteří dokola opakují ZLÉ činy apod. Takže ENÍ shrábne peníze a pak řekne, výše uvedené, protože když se nezměnil váš CHARAKTER, nemůže se změnit ani vaše KARMA!

Kdo se chce dostat do větších psychických potíží, rady "blázna" mu k tomu určitě pomohou. A pokud si někdo myslí, že "blázen" bez vzdělání je zázračnější a kvalitnější než psycholog, lékaři a profesoři a že KARMICKÉ  postavení  konstelace  jej zbaví potíží, pak jako důvěřivý ezoterický fanatik dopadne stejně jako miss Zuzana JANDOVÁ, která koncem října 2016 skončila v blázinci. Také poslouchala různé rady, četla filozofické knihy, ve společnosti často mluvila o víře (jako ENÍ soustavně o Bohu), občas také mluvila z cesty a byla duchem někde v oblacích...Kdo je spojen s Bohem, ten v blázinci nekončí - tam konči pouze lidé s TEMNOTOU v hlavě.

další z PRAXE  ENÍ kartářky

TV Relax 23.6.2016: volající Jana 41 let:  (cca kolem 00:41:00  videozáznamu a dále), ENÍ: "Karty řekly NE, že ten konec bude bolet, že to není možné, duchovní průvodce říká kvůli zklamání a konci, že něco umírá neopouštěj, sama sebe a Boha, protože v  zklamání utrpení zkázy a kvůli té smrti... tam se pozná, zda jsi Boha našla, někdy ho musíme najít skrze krušný utrpení, ztráty a bolest a to je váš případ. Karty říkají NE kvůli tomu, že jste opustila Boha, Bůh vás ale nikdy neopustí, to my lide jej vždy opouštíme. ANIE stojí upřeně očima na kameru a kýve hlavou, jako JOJO a dodává: „Přijímejte poselství tak jak je slyšíte skrze moje ústa. To není běžný výklad a vy to moc dobře víte“.  ANIE  ale vůbec neví, na co ta volající žena myslela, třeba jen na obyčejnou věc, jestli má měnit byt, postavit si domeček, přijmou pracovní funkci...ap., přesto spustila výše uvedené. Strašení lidí od ANIE režisér nevypne - přitom zákon o televizním vysílání (a režisér jej musí znát), že reklama nesmí být v rozporu s dobrými mravy a nesmí obsahovat prvky využívající motivu strachu.   Ta žena musela stát jako opařená, když se chtěla na něco běžného zeptat a ANIE ji sprdla, že prožije zklamání, krušné utrpení, ztráty a bolest, protože opustila Boha.  Volající byla nábožensky a morálně pokárána, aniž by věděla proč? Ale takhle ENÍ kárá a straší často, to není ojedinělé chování. Jestli kartářku ještě někdo považuje za duševně zdravou, pak my všichni asi jsme v této zemi schizofrenici, jen ENÍ je ZDRAVÁ.

     Pokud máte myšlenku, zda vaše operace dopadne dobře a kartářka řekne NEpak buď operaci zrušíte nebo si před operací zažijete tolik strachu i s možným úmrtím, že to skutečně dopadnout dobře nemusí. Máte-li nádorové onemocnění a chtěli jste vědět, zda se z rakoviny uzdravíte  a  ANIE řekne  NE, je to stejné.

TV Relax 23.6.2016 Poledne; volající Růžena 67 let (cca kolem 02:19:00  záznamu a dále) říká: Zítra mám jít na konzultaci s doktory , jestli 3 operaci páteře, mám z toho děsně strach. ANIE: karta mi ukazuje velké utrpení, velké bolesti, nemoc, utrpení a bolest, tady máte ukázku, že já nehádám, netrefuji a najdu všechno na co se ptáte. NE operace není řešení, operace tu bolest nezmění, bolí Vás duše, je to ta psychosomatika. přineslo by vám to ještě více žalu, vůbec by vám to nepomohlo, přineslo by vám to nejistotu v chůzi. Prosím vás Vy mně poslechněte, začněte nosit korzet, vyhledejte rehabilitačního lékaře, já vím, že jste byla na neurochirurgii, jakmile se dostanete k neurochirurgovi, je to okamžitě na sál a na operaci, jako já před 20 roky. Já jsem kvůli dítěti na operaci nešla a jsem tady jak vidíte, cvičím a jsem tady a budu tady. NE nechoďte na tu operaci, karty říkají NE, nedoporučuju. Spíš bych radši cvičila, korzet, lůžko a viset hlavou dolů, to taky pomáhá, masáže, uvolnit ty záda...  REKLAMA diagnostikuje zdraví, ovlivňuje nemocného, radí mu a nedoporučuje lékařský zákrok, k (operaci), protože to tak karty říkají.

TV Relax 23.6.2016  NOC: volající 54 let (cca na videozáznamu kolem 00:18:00 a dále) ENÍ: "54 let, 54 let ...přijde zkáza,přijde KONEC, je tady KONEC, prostě KONEC! Karty říkají NE, bude to bolet spíš tu DUŠI, je tady NE, je tady VĚZENÍ, vidím MŘÍŽE, navíc v minulém životě jste byli tři bratři, Vy jste tam byla bachářka, Vy jste tam věznila ty svoje bratry, a prostě todle je nějaká karmická zkouška, která Vám ukončuje toto dílo. I když držíte slovo, což je na Vás pozitivní, bohužel nebo bohudík karty řekly NE, Je to karmická zkouška a lekce, a tak to prosím s pokorou přijměte, že dál nic není, že se CESTA UZAVŘELA! Nashledanou, dobrou noc!  A na videozáznamu cca kolem 00:21:00 a dále kartářka sděluje, "...moje jistota je, že vše dělám s největším vědomím a svědomím a opravdu na mně nejsou žádné stížnosti, co se týče validity mých věšteb.  Že mi občas ujede  vulgární sprosté slovíčko, to k tomu patří, protože jsem někdy v takovém fofru, že to ze mě padá tak, jak to padá". To mi při připomíná vtip "O znásilněné želvě" od baviče Jiřího Krampola, který říká "Stěžuje si želva, že byla znásilněná slimákem a druhá se ptá, jak to proběhlo? Znásilněná říká: Já už nevím, to byl takový fofr, že si z toho nic nepamatuji!"

    Volající 54 letá divačka musela být hodně překvapená! Zavolá a ENÍ tvrdí, že se blíži konec, možná jejího života a přichází SMRT? "přijde ZKÁZA, přijde KONEC, je tady KONEC, prostě KONEC, DÁL NIC NENÍ, CESTA SE UZAVŘELA". ENÍ se ještě chválí, že na ní nejsou žádné stížnosti, rejža ji ještě nechává propagovat reklamu k podnikání, když zve, aby volající přišli na její psychologické poradenství lidi = KARMICKÉ KRUHY (tj. přejmenované RODINNÉ KONSTELACE).

TV Relax 30.6.2016  Poledne: volající nar. 9.9.1958 s dotazem, proč má Parkinsonovu chorobu?

ENÍ: "opět že má nezpracovanou matku, která měla také problémy s hlavou...až zpracuje matku...a kontrolu nad sebou, tak se může plně uzdravit. Takže zpracujte si matku buď sama nebo s odborníkem...nedobře se léčíte, prosím změňte lékaře, konzultujte s nějakým centrem, karty ukazují, že pokud nezměníte lékaře bude se nemoc horšit, nashledanou" Samozřejmě opět monolog při vypnutém telefonu a opět diagnostikování a návrh změnit lékaře. 

cca v 01:00:00 (záznamu) a dále; volá Jana, nar.12.7.1969 kvůli cukrovce,  ENÍ na konci samozřejmě doporučuje diabetičce, aby ji vyhledala v soukromí, že ji pomůže (nemá zpracované konstelace), protože lékaři neposílí její duchovní kořeny, od toho je duchovní průvodce (tím myslí ENÍ sebe),

cca v 01:10:00 a dále (videozáznamu): "...skoro 80 leté ženě ENÍ říká: "doporučuji MÉDIUM, JÁ jsem médium, umím hovořit s mrtvými, včera jsem to dokazovala klientovi a jednou udělám speciální vysílání na hovory s mrtvými".

Pak po krátké době v monologu: "jsem vyšetřená, nemám schizofrenii, nemám bludy,mám paranormální schopnosti a můžu vás uklidnit, že i profesor z psychiatrie s kterým jsem včera byla na obědě (psychiatra tudíž zná...) mně ujišťuje, že mám jen nadprůměrné vnímání. Já jsem tak normální, že už normálnější vyrovnanější...žiju světským životem. Tyto paranormální schopnosti mi byly dány, a čtvrtina mých klientů jsou zdravotníci, lékaři i psychologové samotní, takže buďte v klidu!"  Během celého pořadu několikrát nabízí volajícím své konstelační rituály (PSYCHOTERAPIE) a přitom doporučuje (cca 01:34:00 a dále), aby si diváci dávali pozor na jiné ezoteriky, kteří nabízí regrese za které by je ENÍ střílela.

Když připomenu minulost: z nočního vysílání 14.3. na 15.3.2014 kdy zavolala divačka a řekla ANIE, že je "VELKÁ PODVODNICE a BESTIE, a že tyto slova stačí", ENÍ nemohla rozchodit a s hysterickou vulgaritou spustila: "Ta paní, co mi volala byla zneuznaný ezoterik a její závist je neuvěřitelná."  A cca po 10 minutách: "Nevím proč mě paní řekla, že jsem podvodnice, protože kdyby se mě zeptala, já ji můžu říci, jakou má i barvu očí, co včera jedla, kdy se naposledy vyprazdňovala, kdy si zasouloží... Neptejte se mi jen na práci, možná rok už žijete v nechtěném celibátu dámy a pánové a já vám řeknu proč nemáte alespoň sex...volejte mi a zeptejte se mi např. KDY SI ZASOULOŽÍTE... Vědmy radí a já jsem ta vědma, která Vám poradí; Bere do ruky nějaký sešit a říká: PODÍVÁM SE DO KNIHY VAŠEHO OSUDU! Tam máte vaše křestní jméno a datum narození.... a já tam listuju jako v kalendáři, takže já se podívám CO BYLO V MINULOSTI, co je teď a tady a CO BUDE..."

k výše uvedenému video  TADY

Po výše uvedeném excesu se kartářka z televize na několik měsíců ztratila.  O věšteckých podvodech píšu téměř 10 let a žádná na mně  nepodala žalobu. Musely by  u soudu  své schopnosti prokazovat, a to by se zjistilo, že ještě jsou možná u psychiatrů vedeny jako schizofreničky... 

 Sotva se ENÍ v televizi (po 1. odejití z TV Relax  - viz. výše uvedené) zabydlela podruhé, došlo dne 12.9.2014 k druhému závažnějšímu televiznímu excesu než předtím. Začala divačce vyčítat, že zasvěcování do sraček jako je REIKY... je rouhání největšího kalibru, ezoterici Reiky jsou napojeni na démony aniž by si uvědomovali... Pedofily by pověsila za koule do průvanu.... volající Jitce, nar.26.3.1981  říká, že by měli by obnovit trest smrti... přijďte na můj seminář, tady nemůžu říkat, že holocaust byl spravedlivý proces...to by mně za chvíli zabili...".  klik níže na obrázek

nesestřihaný  záznam z 12.9.2014 - pořadu TV Relax

v 0,58:10 do 1,05:15 hod. ENÍ říká: "...holocaust byl spravedlivý proces..."; a ve 24 minutě a dál... ANIE paní Jarce, nar. 20.9.1948 říká:"...že JEŽÍŠ (KRISTUS) je KULTEM OSOBNOSTI a má se kát k BOHU, a ne k JEŽÍŠI, protože zasvěcení do sraček jako je REIKY a ŠAMBALA je rouhání největšího kalibru...".

Já sama jsem napojena na Boží zdroj, tudíž  v knize osudu poznám Boží záměr a plán, ale já sama jsem napojena i na Antisvět, svět temna...nabízím vám tady klíč, klíč, protože pokud nemáte klíč k těm dveřím, k těm správným dveřím, do jakých dveřích chcete vstoupit? Protože pokud nemáte klíč k těm dveřím, k těm správným dveřím, do jakých dveřích chcete vůbec vstoupit? Čistí se nad svíčkou a odhazuje rukama z hlavy a těla zlé energie... a přesvědčuje svět, že zná Boží záměry a plán a je napojena i na Satanovo temnotu...

Kletbu s rakovinou si ENÍ vymýšlí na všechno, paní Jarmilu, která nemohla 2 roky otěhotnět začala strašit a vzápětí ji nabízet, že ji toho zbaví "Konstelacemi karmických kruhů", protože celý její rod je prokletý a budou mít rakovinu všichni (ona i její matka), proto nemůže mít dítě. A pokud s tím něco neudělá a nenajde si ji v soukromí, do 2 let žádné těhotenství nebude.

Co se týče karmických (rodinných) konstelcí, videonahrávky dokazují, že Anie s lidským zdravím obchoduje -video z 12.9.2014  u pí. Jarmily, na záznamu ve 3:08 - 3:11:13 hod. říká: "...tady bych řešila karmické konstelace, na to nejsou lékaři, lékař léčí tělo, to jsou duchovní věci.. nemám pro vás dobré zprávy... Můžete si mě najít v soukromí... někdy je potřeba udělat několik rodinných systémů, protože když někdo zemře v rodině, naboří celý rodinný systém a potvrzuje to prokletí rodu žen... a varujte i vaši matku, ta bude mít  rakovinu také, dokud to nevyřešíte."   Když rodina Jarmily ANIE nevyhledá, budou mít všichni rakovinu  

ENÍ dokola opakuje, jak dala slib Bohu (to říká na všechno) a hrozbami strachu si vymýšlí, jak lidé zklamali  a opustili Boha a prožijí těžký osud ( příklady věštění s ENÍ nahoře) a soustavně do věštění zatahuje náboženství. Plete se do náboženství, kterému nerozumí: 23.6.2016 (noc) cca 00:52:10 a dále (videozáznamu) sděluje: „...Vy jste se inkarnovali proto, abyste se něco naučili, abyste něco zažívali, abyste něco pochopili, zpracovali a bude to tak dlouho opakovat, dokud nenajdeme Boha, ale opravdového Boha a nemluvím o katolickém Bohu, NE, NE,NE, nemluvím o církevním Bohu (a třískne kartami na stůl jako zdůraznění), to je jenom hra,Všechny náboženství, dogmata paradigmata, to je vážně fraška. Víte, co bylo v prvopočátku, víte co je v Bibli-NE že bych byla znalec Bible, na počátku bylo slovo...

ENÍ sděluje (i na svých stránkách), že JE ODPŮRCE VŠECH NÁBOŽENSTVÍ... BIBLI prý napsali pedofilové... a JEŽÍŠE KRISTA již 12.9.2014 nazvala KULTEM OSOBNOSTI, což je přívlastek pro zkažený charakter, např. Stalina, Adolfa Hitlera, Mao Ce-tunga, Benita Mussoliniho, Saddáma Husajna, Kim Čong-ila... a dalšíkteří systematicky vyvražďovali rodiny masovými  popravami.  ENÍ veřejně útočí na křesťanskou víru a náboženství a hrubým i nepochybným způsobem uráží náboženské cítění.  Plete se do náboženství, kterému nerozumí: 23.6.2016 (noc) cca 00:52:10 a dále (videozáznamu) sděluje: „...Vy jste se inkarnovali proto, abyste se něco naučili, abyste něco zažívali, abyste něco pochopili, zpracovali a bude to tak dlouho opakovat, dokud nenajdeme Boha, ale opravdového Boha a nemluvím o katolickém Bohu, NE, NE,NE, nemluvím o církevním Bohu (a třískne kartami na stůl jako zdůraznění), to je jenom hra,Všechny náboženství, dogmata paradigmata, to je vážně fraška. Víte, co bylo v prvopočátku, víte co je v Bibli-NE že bych byla znalec Bible, na počátku bylo slovo...

    Teroristé zabíjení odůvodňují Bohem, Anie kartářka schvalování holocaustu... a další své "kázání" také odvodňuje Bohem. V čem se ANIE liší?  Terorismus a schvalování holocaustu kartářkou se týká stejného > národnostní, politické či náboženské genocidy a svádění ZLÝCH činů na služby Bohu. Pomoc této kartářky se také u lidí projevuje> jako ZLO

Přesto ENÍ, že v televizi dělá časté náboženské kázání, při kterém MORALIZUJE druhé a doporučuje jim psychologa a psychiatra, straší je zkázou i možnou smrtí (viz. nahoře proslov z 23.6.2016 noc) To dokazuje fanatismus. Na svých stránkách však píše, že nesnáší náboženský fanatismus, ale o Bohu mluví pořád - několikrát za jedno vysílání. Absurdní obdobou poznání je právě fanatismus, který sice dělá televizního postavení moderátorky silné, ale znalosti naopak natolik slabé, že se spokojuje s povrchními informacemi, které ji vyhovují, odmítá jiné, nepřemýšlí o nich a slepě na ně reaguje. fanatismus nemůže dospět k pravdě, protože mu v tom brání neznalost. ENÍ nutí k víře v Boha, což je proti zásadám víry  - láska se vynutit nedá  a fanatismus  nakonec přerůstá  v terorismus...

E využívá spousty klamavých taktik, od prodeje zázračných amuletů přes ty nejagresivnější, u kterých straší těžkou karmou, prokletím a rakovinou a zve je na karmické kruhy (kterými přejmenovala rodinné konstelace), že je toho zbaví... Dokonce v televizi tvrdila, že se lidé mohou své karmy, nemoci a těžkostí zbavit do třech týdnů. Buďto je neskutečný blázen nebo spoléhá, že to úřady tolerují. Asi tolerují, protože kdykoliv jsem na ní podal oznámení, okamžitě všechno z webu předem vymazala, což je podezřelé?   

   "Mluvím z Vaší duší...Čtu z Akáši  vaše osudy...Napojuji se na vaše osudy..." (kdyby řekla: Napojuji se na zaražené větry", tomu bych věřil..).  Volající lítala ke hvězdám a byla kosmonautem Gagarinem, i když Gagarin v době narození divačky žil v plné pohodě, a druhá volající byla zase  "znásilňována na Sibiři..." .... O "nevědomých bláznech" byly napsané knihy, a takové  podvody však lze tlumit jedině tím, že se zveřejňují. Sama však o  kolegyních z televizní věštírny napsala, že MANIPULUJÍ a PODVÁDÍ... - viz. níže

KURIOZITY do Guinessovo knihy Rekordů

Lékař musí studovat 6 let a k soukromé činnosti mít snad dvě atestace; Psycholog studuje 5 let a musí mít 1 - 3 roky praxe, mít atestaci z klinické psychologie, ale TV kartářky předvádějí stejné výkony bez žádné školy a umí toho (dle toho, co slibují) více než lékaři, psychiatři, psychologové. Z Alenky Pastelky se stal během "jednoho odpoledne" RENTGENOVÝ MÁG, který u volajících  "skenuje minulé životy, karmu,  diagnostikuje vnitřní orgány a vidí chorobné nálezy na játrech, prostatě, dvanáctníku, na vaječníkách, za krkem sedí přivtělení duchové, dává psychoterapeutické rady i k uzdravení...

   Některé kartářky by měly jen radit opicím v zoologické zahradě, ani se nedivím, že se v televizi předvádějí jako OPICE a tvrdí, že rituály volajícího neskutečně ochrání před negativními a zlými silami (energiemi) a přinesou zdraví i hojnost... Racionální chování člověka se pozná z toho, že rozum se snaží dosáhnout co největšího štěstí, což se dá přeložit také, že je užitečný a prospěšný pro lidi. 

z TV PRAXE  Alenky Pastelky

Alena Krejčová při dotazu na zdraví říká: "já nejsme lékař, jsem kreslířka", ale vždy nachází spousty diagnóz s nemocí kterými doporučuje  vyhledat lékaře například:

11.7.2016 kolem 13:00 hod u Marie, 1.7.1951 na zdraví s dotazem strašně mě bolí nohy, zda můžete doporučit Oregáno: "Bolí vás obě nohy? Vám řekli lékaři, že máte vysoký cholesterol". To NE, to mi lékaři neřekli, tvrdí Marie. "Já říkám, že máte zablokovanou energii na meridiánu žlučníku a jater... primárně mi vyšli játra.."

11.7.2016 cca 14:15 hod. a dále- Katka 1.2.1979 s dotazem na zdraví: "Pořad jsem unavená" PASTELKA: Nejsem lékař a diagnostikuje: "..víte kde máte třísla? Nenajdete tam nějaký bolestivý uzlíček. Helejte je potřebné si zajít na vyšetření močového měchýře, lymfatických cest, já jsem se zeptala andílků jestli to, co na sobě pociťujete, je fyzické či psychické. Představte si že oboje a oboje mi vyšlo na 80%, to znamená, že vaše problémy jsou zaprvé z hlavy a už se vám prezentují do těla fyzického. Nevnímám tady močový měchýř, lymfatické cesty, lymfatické uzliny a to na dvou místech – jsou to třísla a je to na průduškách máte zablokovanou lymfu. Dojděte si k nějakému odborníkovi, ať vám to zjistí, protože já vám to zjišťuji mentálně. Ať to tedy někdo zjistí fyzicky. Pozor tedy na to otevírání té lymfy, ne každý to umí., musíte si najít profesionála. Fakt je, že než nějaká operace, nebo něco takového by proběhlo, je nejlépe se poradit s odborníkem na lymfu. A rozhodně to nechce hodit ze stolu, chce to řešit zablokovaná lymfa vede k velké únavě, velké"

18.7.2016 cca ve 14:02 hod. Alenka Krejčová zase zákaznicí diagnostikovala nemoc a opět, že ji to sdělily ANDĚLÉ Volající řekla, že tam vidí nález na vaječníkách + nález na tlustém střevě. Musí být zajímavé si kvůli schizofrenii druhých nechat rozvrtat tlusté STŘEVO (hadičkou s kamerou) ale také na gynekologii vyšetřením vaječníků.  U velké části národa nacházela tolik chorob, že u lékařů  musely stát fronty na různá vyšetření. Pastelka nemocným říká "nejsme lékař, jen kreslířka", ale přesto si neodpustí nějaký postižený orgán najít a doporučit lékaře, aby světu ukázala JAK JE DOBRÁ". Divím se, že se nenajde nikdo, kdo by duševně nemocné ZAKÁZAL  soustavné šíření schizofrenickými bludů VYŘIZOVÁNÍM VZKAZŮ od ANDĚLŮ.., jak se mají lidé chovat a nechávat  ji několik let takto nezdravě ovlivňovat lidi skrze nejmocnější mediální prostředek!

Věštkyně Alena Krejčová sice říká, že ji lidé pomlouvají (což tvrdí i Anie kartářka), ale lidé nepíšou o PASTELCE zbytečně. Již ve 2011 byla Pastelka... v Blesku, že věštecký pořad je "Největší podvod televize!"  a příklady 1 - 7 z TV diagnostikování to také potvrzují - viz. Věštecké kuriozity    

Další uchazečka o psychiatrické vyšetření si dala jméno TARA GOMEZ:  Z webu ukradla jméno Mulatce.., protože pravé jméno Markéta Adamová soustavně tají.  Divačce 13.7.2016 kolem 13:30 hod také říká "VIDÍM KOLEM VÁS PLNO ANDÍLKŮ...", a pak spustí ujišťující sliby k "ROZMNOŽENÍ  PENĚZ + HOJNOSTI."  Volající 24.+ 25.2.2016 dokonce nahlašovali čísla bankovek a Gomez na stole z kartičky přečetla tři věty, které  ukončila výkřikem (jako při indiánském tanci): TAK SE STAŇ! - s ujištěním, že do rozmnožení peněz vložila oheň a diváci ucítí na bankovce  silnou ohňovou energii...

29.6.2015 Gomez zase (poněkolikáté) nabízí rituál HOJNOSTI a cca ve 12:35 hod u toho říká, "...samozřejmě, že si sami zkoušíte rituály, je ale PRAVDA, ŽE TY RITUÁLY VÁM TAKÉ NEFUNGUJÍ a pak se ptáte, PROČ RITUÁL NEFUNGUJE..". SOUHLAS:  TARA konečně přiznala, že RITUÁLY  NEFUNGUJÍ!"  

PODVODNÁ  ZÁSTĚRKA  TELESHOPPINGU

Reklama je specifickým druhem informace, která je schopna zaujmout velikou část veřejnosti a těší se mimořádnému vlivu na společnost. Stát je povinen společnost ochránit od vlivů, které jsou všeobecně považovány za nežádoucí a vyvstává zde jeho potřeba nějakým způsobem zasáhnout, případně omezit či zakázat činnosti, které k těmto vlivům viditelně a nepopiratelně směřují. Protože spotřebitel se tak rozhoduje na základě klamné představy, což je zároveň schopné vyvolat neopodstatněnou konkurenční výhodu vůči všem ostatním podnikatelským  subjektům zabývající se stejným oborem, kteří narozdíl něco umí, nelžou a nepodvádí.

Pod zástěrkou TELESHOPPINGU "Vědmy radí"  se do oblasti  podnikání vkradlo nepoctivé podnikání,které zneužívá mimořádného vlivu reklamy na společnost a nekalými praktikami ihned porušuje dvě zásadní práva, právo veřejné + soukromé. Právo veřejné ve smyslu, že reklama musí být pravdivá a nesmí uvádět lidi  v omyl za použití lží a podvodů (slibuje se a přesvědčuje o tom, co nelze splnit a nepřináší slibovaný efekt - kartářky se chovají stejným způsobem, jako koncem listopadu 2016  při informaci TV zprávách na Nově, že kartářka okradla důchodce o "1/2 miliónu", tím že mu stále slibovala výhru. Dotyčný kartářce uvěřil a sázel až prodělal statisíce...) Porušování PRÁVA SOUKROMÉHO tím, že výše uvedeným jednáním jsou poškozováni volající spotřebitelé, kteří se rozhodli zavolat na základě klamné představy s dobrou vírou, že jim bude pomoženo. A zadruhé jsou poškozování jiní zabývající se stejným oborem, protože televizní věštírna dělá podvodníky ze všech... Ale nepodvádějící věštci neslibují rituály s magií a neslibují to, co nelze objektivně splnit.

TELEVIZE RELAX - Pohoda pravdu  vymazáváním mých důkazů (kterými odkazuji na videonahrávky YouTube) NEUMLČÍ . Z YouTube byly ke kartářce ANIE vymazané dvě dokazující videonahrávky. Videonahrávky mezi lidmi existují dál a navíc televize je povinna 5 let videozáznamy z každé reklamy uchovat. Každé vymazání z YouTube, kde se ANIE dopouští etických, morálních a správních deliktů o to více přesvědčuje, že si televize ANIE kartářku "hýčká", odpouští ji brutální vulgaritu a podněcování k rasové nenávisti (když ji vzali zpátky). A ještě ji umožňují na účet televize soukromou reklamu k podnikání při které si zve zákazníky i na konkrétní dny.

    Nevím čím je (režisér - nebo jiný) ENÍ kartářce zavázán, když ji po několika TV excesech + dvojím odejití  vezmou zase 2x po sobě zpátky? Tolerují její fašistické výplody, že "holocaust byl spravedlivý proces", vylepšují její pořad a při věštění kartářky rejža vypíná telefonní hovory, aby ENÍ měla k super-idiotským věštbám volný průchod, takže ENÍ si dovoluje skrze kamery čím dál více, za co by jiní byli dávno z TV vyhozeni. Ve slabé chvilce dokonce v nočním vysílání (23.6.2016 - cca 00:55:00 hod videozáznamu), sděluje, že "ji tento pořad stál spoustu sil...a pořadu musela obětovat i něco jiného jako správná matka, jako ALFA SAMICE."  Ale když ENÍ kvůli duševní nemoci chválí holocaust, pak lze kvůli její bezprostřednosti slova s "ALFA SAMICÍ" chápat, že tam je  intimní svázanost - důvod s***ální, neboť ať ENÍ udělá cokoliv, všechno je v pořádku, ENÍ vystupuje v televizi dál a jen se čeká, kdy zase dojde na obrazovce k vulgaritě  a jiným excesům...

V  BOHA VĚŘÍ  I  VĚDEC  

Kupodivu i v klubu skeptiků Sisyfos se najdou věřící křesťané, jedním z nich je např. RNDr. Jiří Grygar, CSc - astrofyzik a vědec Fyzikálního ústavu Akademie věd  ČR Svůj pohled na vztah vědy a víry  a "Proč věří v Boha?" vyjádřil v knize "O vědě a víře" (2001) ve které považuje "Vztah k Bohu - věřícího křesťana, jako důvěrně osobní záležitostí, o níž se většinou ostýchá vyjadřovat veřejně; ne snad proto, že by se obával perzekuce či posměchu, ale proto že je nesnadné popsat stav vlastního nitra.., jak nesdělitelné jsou osobní prožitky střádající se během vlastního života - života nezaměnitelného a jedinečného v celých dějinách vesmíru...Věřící přírodovědec poznává Boha nejen subjektivně jako každý jiný člověk, ale také prostřednictvím svého bádání a poznávání kosmu...

Dr. Jiří Grygar zastává názor, že mezi vírou a vědou nevznikají rozpory, rozpory naopak zákonitě vznikají mezi vědou a pavědou a mezi náboženskou vírou a pověrami. Svůj názor na zázraky popisované v Bibli vyjádřil několikrát, moderátorce (k tomuto tématu) B. Tachecí k zázrakům sdělil, že  "...jde o něco, co je naším zrakem, skryto  a tutéž situaci mají teď v astronomii: podařilo se jim zjistit, že existuje skrytá látka, o které neumíme nic zjistit; pak ještě skrytá energie, o které toho víme ještě méně...".

Zázraky se dějí a tím existenci VYŠŠÍ  MOCI potvrzují, viz. Jeptiška se uzdravila; Vatikán shromažduje zázraky; Zázraky papeže Jana Pavla II. + Blahořečení, Nebo viz. také jak byl vědec Doc. Ing. Miloslav Král zbaven několika nemocí najednou, které zmizely ze dne na den.  Jde o mimořádný projev Boží síly, který  u jeptišky přišel na přímluvu světce (svatého) papeže Jana Pavla II; U docenta Miloslava Krále se to stalo při duchovním rozjímání - viz. video, když nahoře kliknete na jeho jméno.

Lidé říkají: "Kdyby BŮH existoval, nebyly by války a  vše nespravedlivé, co se ve světě děje.." Duchovně znalí naopak ví, že Bůh stvořil vesmír a vetkal do něj dokonalý řád, aby i svět jako součást kosmu fungoval v harmonii. A kdo je ten, co do světa zavedl války a ostatní neřád? Je to člověk! Byl obdarován svobodnou vůlí, jíž zneužívá k násilí, vraždám a válkám... Takže nesvádět vlastní chtíče na Boha Nevěřící argumentuji, že "existence Boha nebyla nikdy prokázána", a proto nevěří. Já říkám, že to je jen duchovní neznalost, protože ani  ti největší zločinci a ateisté nemají skutečnou jistotu, že tato VYŠŠÍ MOC neexistuje. Důkazem je, že když přijdou velké psychické zátěže a nemoc, prosí Boha o záchranu všichni. I když se tomu dříve smáli. A mnozí ani neví, co slovo BŮH znamená, přičemž by stačilo na webu číst o zázracích, a pokud inteligence funguje, neměl by být problém pochopit, co slovo Bůh představuje. Pro lepší pochopení uvedu ještě jiné příklady:

Už někdo viděl gravitaci nebo rádiový - televizní signál  nebo jak vypadá myšlenka?

Neviděl, přesto nelze říci, že to "neexistuje". Zrovna tak jako nelze hledat hodináře v hodinkách,  nelze ohraničit Boha žádným prostorem ani časem, neboť není z masa a kostí.  Můžeme Jej vidět však všude kolem sebe: v přírodě, vesmíru, fyzikálních, chemických a jiných zákonech, ekosystémech atd. To potvrzuje i samotná Bible, která říká, že k tomu, aby člověk poznal, že i svět má svého architekta, nepotřebuje žádné speciální vzdělání. Stačí přemýšlet o Jeho díle, o přírodě, o harmonii s jakou vše funguje. Tím však Bůh nekončí, zanechal další velmi průkazné stopy, Ježíše Krista a jedinečnost Bible, a v neposlední řadě Jej můžeme také různě osobně zakoušet. Můžeme sledovat Jeho jednání v našich životech, může k nám různými způsoby promlouvat, vést nás, dávat a zakoušet i svoji přísnou životní výchovu.

SATANOVO  BRÁNA

Upsání se démonům pomocí rituálů (také The Secret, viz.existující "esoterní zákon přitažlivosti").

O magii, čarování ap. se prodává literatura od r.1990,  přesto za více jak 1/4 století z magie nikdo nezbohatnul. Čaruje se, přesto se NEDAŘÍ, HOJNOST nepřichází, chudoby přibývá, nemocných + sebevražd také.  

Kletby naší vinou: Prokletí je (z duchovního hlediska) otevření brány mezi fyzickým a duchovním světem ke vstupu démonických sil do života člověka ke konání ZLA. Každé prokletí má svoji příčinu a do života si to může člověk přivodit sám opakovanými zlými činy, k nimž  patří také modloslužby=uctívání Satana (viz. dole 4 fáze uctívání Satana); Neúctou k rodičům; Násilím na slabých nebo starých lidech; Praktikováním zvrácených a perversních věcí. Prokletí se projevuje určitými známkami a symptomy: Duševní a citové zhroucení; Soustavný rozpad manželství a rodiny;  Neplodnost, náchylnost k potratům a vážným ženským chorobám; Časté nehody a „nešťastné události“; Sériemi předčasných úmrtí, sebevražd, nevysvětlitelných úmrtí nebo vražd v rodině; Ustavičný nedostatek financí, protože ZLO dobře ví, že člověk raději propadne peklu a zemře - než aby se změnil; Také to mohou být strachy a fobie nerůznějšího druhu: z budoucnosti, z nových věcí, ze tmy; deprese a touha po smrti; psychózy jako je schizofrenieendogenní nebo cyklické deprese, halucinace, únavový syndrom... O démonickém pozadí strachů, které jsou často v malé míře součástí života, je nutno vážně uvažovat v případě, že jsou příliš silné a chronické. Trpět smůlou tedy mohou i  dobří  lidé, pokud v sobě nosí něco záhadného.

Prokletí je působení démonického vlivu ZLA, které Bůh dovolil, aby bylo trestáno lidské ZLO. Veškeré působení neviditelných síl je podřízeno Boží mocí a nic bez toho, co Bůh nedovolí se NESTANE (Písmo svaté + Bible - JOB 1,2). Démon je označení pro Padlého anděla, původně to byl Boží anděl, který byl oklamán Satanem a vstoupil do vzpoury proti Bohu, takže byl svržen z Nebe.  Kletbu  může zastavit  pouze Bůh (viz.další odstavce) a v žádném případě to nemohou zastavit rádoby-čarodějky kartářky, které to v televizi slibují různými rituály na zablokování ZLA apod.  Kdo nezná duchovní pravdy a věří lhářům a jejich klamu, ten je vždy v nebezpečí, protože je tímto ZLEM ovládán.

Ezoterní zákon přitažlivosti jasně popisuje, jak rituály se snahou ovládnou kosmické SÍLY, otevírají démonickou bránu ZLA. The Secret (Tajemství) je magií démonů pro ziskuchtivé a sobecké, skrývající  fakt, že lákající rituální magie slouží k získání peněz skrze manipulaci. Toto páchání ZLA je maskované zlodějství a učením klamu čarodějek (uctívající démonické ZLO), čímž se důvěřivý člověk jejich rituály dostává do problému, povoluje tím, aby s ním ZLO manipulovalo také a přináší mylnou intuici, nezdravý úsudek, omyly, životní pastí a cestu údolím tmy, utrpení a smutku z nenaplněných přání a zklamání, včetně zhoršení zdravotního stavu či nemocí. Dlouhodobé deprese totiž mají diagnózu konkrétních chorob a jsou živnou půdou pro nádorové bujení.  Mnoho mágů přiznává, že využívá démonických sil. Jiní se těmto silám snaží přisuzovat jiný původ, jako např. skrytá vnitřní síla, kosmická energie apod. Pokud však znalý člověk na tuto oblast nahlédne duchovní optikou, je okamžitě zcela jasné, že se jedná o působení démonických sil.  A neobstojí u toho ani přesvědčení, že magie, která je bílá, musí být dobrá. Magie je bohužel pouze jedna, lidé si ji sice rozdělili na BÍLOU + ČERNOU, ale stále to je BRÁNA pro vstup démonických sil  do života lidí.

Magie (rituály), které nabízí a předvádí televizní čarodějky...nic blahodárného  nepřináší. Čím více je rádoby-mág v kontaktu s démonickými silami (pravidelnými modloslužbami = tj. magickými rituály), tím účinnějí je ZLO pácháno. Největší účinek tohoto ZLA je dosahováno skrze média, televizní čarodějky vnucují 2 falešné představy:

  (1) Že proti démonickým útokům neexistuje přiměřená obrana a lidé jsou tak démonickými silami (ZLEM) nemilosrdně ničeni.

 (2) Ale že před negativními silami, zlými duchy, démony...atd. existuje  jediná ochrana, a to ve formě obranné magie a rituálů, které mají vztyčit ochranný štít Boží autorita je zamlčována, přičemž řešením problému s prokletím, s kletbou je ochrana, která nepatří Satanovi (TEMNOTĚ a ZLU), ale Bohu, který dává šanci se prokletí vzepřít skrze svého Božího syna - Ježíše Krista. Právě Ježíš je tím mostem k Bohu Stvořiteli. Jinak jsou modlitby o pomoc a ochranu nevyslyšeny > neúčinné.

   Pokud však někdo věří na něco jiného, ať si věří třeba i na krysy, jako v Indii (tam existuje i chrám pro krysy), jen poskytuji informace, které si přečte jen ten, kdo je číst chce. Člověk má svobodnou vůli, víru v Boha může odmítnout. Kdo ale vědomě a dobrovolně odmítá prostřednictvím lítosti přijímat Boží milosrdenství, tj. odpuštění za své hříchy a spásu - tedy i vyslyšení k pomoci, se rouhá a Bůh mu nemůže odpustit ani pomoci. protože o to nestojí (KKC 1864). To znamená, že prosby o pomoc při rakovině, neštěstí..ap. zůstanou nevyslyšeny.., a ZLO v podobě nemoci dokoná své. Termín „rouhání“ znamená vzdorovitý projev neúcty. Kdo však spadne na psychické dno a selžou mu pozemské jistoty, prosí Boha o pomoc každý, pokud nemá Alzheimera, nebo není duševně vyšinutý. Není dobré si hrát na hrdinu, nikdo neví, co ZLÉHO jej v životě a v rodině potká.

Znaky a symptomy vlivu temných sil:

Televizní a jiné čarodějky se svými praktikami otevírají temným silám, které ničí nejen jejich životy, ale i těch, kteří je žádají o pomoc, protože dovolují ZLU manipulovat i s těmi, kteří o pomoc čarodějek žádají.   

  1. Duchovními obtížemi mezi něž patři: Dlouhodobá duchovní otupělost; Rouhavé myšlenky; Odpor k vnitřní modlitbě (lidem je skrze démonické rady některých kartářek často zle i tam, kde se zkouší modlit - např. Alenka Pastelka v říjnu 2017 v televizi (jako vždycky) nabízela divačce ke koupi své namluvené CD, že ji to pomůže z depresí... Volající ji však řekla, že její CD už má, ale nemůže ho poslouchat, protože se ji dělá u toho špatně...) A nebyla to pouze jedna volající osoba, která Pastelce (při nabízení CD ke koupi) řekla, že "se ji u poslouchání jejích CD dělá špatně"

  2. symptom NUTKÁNÍ: Různé druhy nutkavých myšlenek - Alenka Pastelka má např. soustavné nutkání sdělovat volajícím své bludné vzkazy od ANDĚLŮ.., co mají lidé dělat a jak se mají chovat... Toto duševní onemocnění dává megalomanské nutkání manipulovat s myšlením světa.

Víra v mylná přesvědčení (tj. bludy) jsou vždy patologická, protože taková myšlení vyvolává změny v lidském těle, a pokud se stav nesprávných myšlenek trvale změní, pak lze s jistotou  očekávat, že se tím změní i stav těla k jistým nemocem, neboť každá abnormalita tělesného stavu není nic jiného než choroba a nemoc. Myšlením uvádíme do pohybu energii a ovlivňujeme své budoucí prožitky, a to zvláště co se týče zdraví, neboť jsou metafyzickou dimenzí lidské podstaty, která velmi silně působí na fyzické tělo  (metafyzické znamená příčinnost ležící za oblastí fyzickou). Myšlení Pastelky a jiných... však jsou nenormální, neboť jde o grandiózní bludy, a díky fantasticko abnormálnímu přesvědčeni (že mají zvláštní nadlidské schopnosti a talent) je také Pastelka abnormálně puzena k testování stavů těla a duše lidí, za peníze slibuje vyřešení chronických a psychických problémů, čistí duše, a prý ovládá intuitivní numerologii > větší stupiditu jsem tedy ještě neslyšel> numerologie jsou čísla a počítání, nikoliv intuice. Tato přesvědčení jsou nejmarkantnějším duševním JEDEM, který účinkuje zvolna a svoji oběť usmrcuje pomalu a nepozorovaně, protože není nic horšího než vyšinutá mysl, která člověka okrade o rozum, důstojnost, o duši, a to se děje pomalu bez milosrdné smrti.

 

Alena Krejčová alias Pastelka svými radami v myšlení fanoušků a dalších důvěřivých v jejich podvědomí přepisuje program, aby pomalu a nepozorovaně působil jako JED. Jak takový program po vymytí mozku působí, si můžete přečíst  u zpěvačky H.Horecké, která skončila v BLÁZINCI > viz. dole odstavec "Andělé od SATANA..."

 

Pastelka není psycholog ani lékař, přesto si na pseudo-léčitelku hraje dlouhá léta (i ve 12/2017)

klik na  > Pseudo-léčitelka Krejčová

Pouze dezinformačními myšlenkami se může ZLO v duších lidí udržet a držet  je v rozumové bezmocnosti, Tato bezmocnost (hloupost) je však znamením životních zvratů a ztrát všeho druhu, nejen finančních a majetkových, ale i pro zdraví.

4 fáze UCTÍVÁNÍ SATANA:

1. FÁZE = Spolupráce a uctívání Satana démonů - vyučováním magie;

2.FÁZE = Vytváření klamu - připravit lidské myšlení na podvod cestou odstranění z lidského myšlení  faktické vědění a každodenní zkušenost s duchovním světem.

3.FÁZE =  praktiky lživého učení padlých andělů s cílem získat lidi (mající rády sladkou lež) ke KLAMU. Aby lidé, kteří již poznali lež, byly tak dokonale obelhání a další LŽI nepoznali (proto soustavné nabídky očištění čaker a ochrany před démonickým zlem... apod.)

4. FÁZE = démonická manipulace uzavřením bran k pravdě před oklamanými. Manipulativní  dezinformace  jsou připraveny pro lidi, kteří chtějí znát  sladkou lež, jež je uvede do pastí démonického  okultismu. Tyto praktiky se tváří jako dobro, ve skutečnosti je jeho podstata v záludném zneužívání jiných! Některé čarodějky používají pojmy Bůh (spíše v množném čísle slovem "bohové" ap.), i křesťanské symboly, ale duchovně znalým je zcela jasné, že se jde o snahu spojit - nespojitelné.  

Alenka Pastelka každému (kdo má psychické-zdravotní či jiné problémy) nabízí své čtyři namluvená CD, že jim to pomůže. "Blázen" bez vzdělání supluje funkci psychologů a super-magoriemi přesvědčuje (skrze TV kamery) svět, jestli je vhodná doba pro určenou operaci - kterou volajícím naplánovali lékaři; Zda se má volající přestěhovat; Jestli jsou studie (které si dítě samo vybralo) pro něj vhodné a má studovat? Jak se chovat v manželství a jiných vztazích s vnucováním koupě CD, protože divák/divačka nemá (podle Pastelky) zpracované odpuštění... k manželovi - nebo ex.., k rodičům atd. automatická kresba to prý tak (při hovorech s anděly) vytestovala a tudíž to je PRAVDA! OTŘESNÉ! Manipulace se svobodnou vůlí do které nezasahuje ani Bůh, protože to tvoří ten OSUD. S lidmi, kterým říká, že neodpustili... nežila (ani s jejich příbuznými), takže tato dlouholetá podvodnice ví velký kulový, natož jak se měli druzí s rodiči a příbuznými rádi. To není předpověď budoucnosti, ale snaha podřídit klienta chorobné zlovůli rozštěpené mysli!

A zadruhé: Jaký je rozdíl mezi ŠMEJDY prodávající zboží a skrytými krádežemi podvodníků - prodejců štěstí, zdraví a pseudo-psychologických rad? Není v tom vůbec žádný rozdíl! Oboje je podvod a skrytá zlodějina - v obojím je podstata naprosto stejná! 

Využití démonického ZLA na trýznění lidí  je ohavnost, kterou Bůh trestá jako těžké provinění, neboť  se neobrácený člověk (neznající autoritu Boha) nemůže bránit. Věří Satanovo služebnicím > čarodějkám, jejich mazajícímu medu kolem úst. Sladké sliby čarodějek se nevyplňují a zklamaní vede k depresi a zhoršenému zdraví. Když nepůjdu daleko, v číslech TV kartářky, která byla v televizi naposledy na jaře 2017 a od té doby se tam neobjevila - vidím  do jara 2018 hodně špatná čísla pro zdraví, pracovní oblast, finance, vztahy... A není sama u kterých to vidím také. U "vědmy", která chce být sama sobě Bohem a soustavně čistí diváky od všeho možného čeká ve 2018 nový život... ale rok 2019 (má až do narozenin 2020) spojený s takovými čísly, že nevím, jak naoplátku zvládne své Boží pročištění, a zda ji zbude dostatek síly na to, aby takové čištění "rozchodila". Jedno pročištění už mohly diváci vypozorovat na jiné TV kartářce, která byla ve 2017 také určitou dobu pryč (protože byla hodně nemocná) a po návratu do televize na ní diváci jen viděli, že se barva, tvar a jiskra ve tváři vytrácí, místo aby krásněla.  

   Této kartářce stále nedocvaklo, že vážné choroby nejsou DOBREM, ale ZLEM, které přichází, když si to člověk zaslouží - viz. nahoře "KLETBY NAŠI VINOU" + další odstavce. "Obrácení k Bohu" se nedělá uctíváním Satana s praktikami modloslužeb do čehož patří i REIKY... Naopak vypuknutí vážné choroby jen dokazuje, že REIKY nejsou Božské praktiky (jinak by u kartářky nemoci nepropukly), natož aby reiky pomáhalo v uzdravování druhých na dálku. Vědma za léta lží a podvodů propadla bludné TEMNOTĚ, začala si hrát na Boha (dávající život, zdraví, lásku, štěstí...) a drze si myslet, že s touto ENERGIÍ disponuje, může s ní kupčit a Boží Vůli za peníze prodávat (skrze LŽI) jako uzdravující zboží.  Myslí si, že Bůh slouží mamonářským choutkám a podvodům. Kdyby kartářka byla nábožensky (duchovně) vyspělá, věděla by, že Stvořitel je Bohem pravdy, žádá, abychom žili v pravdě, mluvili pravdu a šli za pravdou bez ohledu na následky. Pokrytci si však ráno hrají na náboženské mystiky, mluví o Bohu, mají plná ústa andělů a archandělů, vymýšlí si u diváků různé stupně duchovní vyspělosti - vycházející z podobizny ĎÁBLA, která v Bibli popisuje, proč byl nejvyšší anděl Lucifer s dalšími anděly proměněn v ďábelského Satana a démony a byli svrženi z Nebes  - viz.další odstavce dole. Nedivím se, že se zdraví kartářky nebezpečně vysypalo! Měla by se zamyslet, zda bude i nadále pokračovat ve lžích.., protože "Boží mlýny melou...a zaručeně" > dole jsou příklady a na konci stránky autorka několika knih A.K.Loskotová k podvodům Ďábelských kupčíků s prodejem energií Shambally, Reiky, Merkraby to vysvětluje shodně ve svých knihách). Každý si může přát VŠECHNO, ale NIC si NEVYNUCOVAT a nehrát si na Boha!

    Duchovní literatura, spisy+Písmo svaté... hovoří, že tělo patří Ďáblu a duše Bohu. Ďáblovo jsou všechny fyzické rozkoše díky nimž se podvádí, krade, vraždí a válčí... A tak záleží, co člověk v sobě vyživuje, zda dobrého ANDĚLA, anebo více toho ZLÉHO DÉMONA.Ostatně poslední syn ďábla-SATANA se jmenuje MAMON, a čarodějky se přesně tak ďábelsky chovají, čímž o to více zatěžkávají svou karmu, aby ještě za života zažily několikrát PEKLO skrze životní zvraty... - viz. dole odstavce o SATANU + jak se "Satan stává vymítačem ulic od nečistot lidského ZLA"

Středem pekla je lidské já. V pekle mohou lidé žít tak egoisticky a sobecky, jak jen chtějí. Mohou se svým já nechat zcela pohltit (jako i některé kartářky-čarodějky). I když to zní divně, tito lidé chtějí žít v pekle. Peklo je totiž jediným místem, kde si bez jakýchkoli výhrad a překážek mohou hrát na bohy. Přesně jak také říká jedna postava z knihy C.S.Lewise - Velký rozvod: „Nakonec tu zbudou jen dva typy lidí: ti, kteří říkají Bohu: „staň se vůle tvá, a ti, kterým Bůh říká: „staň se vůle vaše“. Všichni, kdo jsou v pekle, patří do této druhé skupiny, a proto  "staň se vůle vaše - tím peklem", protože „PEKELNÁ BRÁNA“ je zamčená zevnitř (duše), nikoli zvenčí. Peklo je tedy tím místem, kde mnozí chtějí žít. 

    Věřící by si měli přečíst knihu:  "KDYŽ NEBE MLČÍ (a Bůh neodpovídá na Vaše modlitby)". Kniha od autora, kterého potkala tragédie, při níž jeho matka, žena a dcera (díky opilému řidiči) přišly o život, i přestože se za jejich ochranu toho dne (tak jako každé jiné ráno) modlil. Autor knihy nastiňuje, proč dochází k nevyslyšení modliteb a na různé pozitivní aspekty modlitby i na jejich úskalí a možné nebezpečí. Vysvětluje příčiny nevyslyšených modliteb a proč i v jeho životě (přestože se modlil) došlo k  rodinnému neštěstí. Autor kvůli tomu prostudoval mnohé - Bibli, Písmo svaté ad.,  a přišel i na to, "Co má peklo společného s modlitbou?" Lidé, kteří se dostávají do spárů pekla, chtějí, aby se svět změnil - kvůli nim (např. i podle slibů předvádějících televizních kartářEk...). Autor uvádí, že lidé chtějí být středem všech věcí; chtějí, aby se svět točil kolem nich. A peklo jim to umožňuje, ale je stejně malé, jako jsou oni. Oproti tomu lidé,  kteří chtějí nebe (život v duševním štěstí, zdraví a radosti...), cítí, že by se měli změnit - kvůli Bohu. Uvědomují si, že Bůh je středem všech věcí, a na nich je, aby se přizpůsobili Jeho přáním. Tímto přáním je, aby se lidé změnili k obrazu Božímu, nikoliv aby se Bůh (díky egoistickým přáním) měnil k obrazu člověka. Autor knihy také píše: "Pokud neštěstí odhalilo moje (duchovní) nedostatky a chyby, pak to bylo období, kdy mi zemřela matka, manželka a dcera. Také sděluje: "Musíme se modlit sami za sebe..."  To znamená, nikoliv, aby to za nás dělal někdo jiný - např. kartářky... Autor knihy (dle svých zkušenosti) říká, že nejlepší způsob, jak Bůh vyslýchá naše modlitby, se od našich představ velmi liší. Ideální odpovědí není to, co Bůh udělá pro nás, nýbrž to, co Bůh udělá v nás. Bůh chce změnit nás ke svému obrazu, nikoli svět k našemu obrazu.

    I další autor S.N.Lazarev v knize "Diagnostika karmy" uvádí: "Hlavní důvod všech lidských nesnází spočívá v tom, že chtějí změnit svět k obrazu svému, tj. podrobit  ho své vlastní vůli. A pakliže se v životě lidí dějí věci, které považují za nedobré a strašné, je to tím, že se o to snažili, místo toho, aby své hlavní  síly soustředili na snahu porozumět světu a hledání cest vlastního duševního rozvoje. Že lidé často pracují s deformovanými představami, čímž ve skutečnosti ničí sami sebe."  Přes 30 let se tento ruský vědec zabývá analyzováním a odstraňováním příčin rodinných neštěstí, dědičných nemocí a úmrtí, čemuž se říká KARMA.  Jestliže si tedy někdo myslí, že svou KARMU změní ke štěstí a zdraví skrze modlitby, magii a točením kyvadla kartářek, tak si jsem jistý, že ho postihne ještě něco horšího, aby konečně přišel k rozumu, protože jedině to vede k vystřízlivění. ZLO (tedy KARMU) není možné odstranit, jestliže člověk nechává ZLU (pro jeho vstup do duše) otevřenou bránu, a tím ho  hýčká, vyživuje a stále v sobě udržuje.  Karma je jádro charakteru, které určuje naše jednání, zda jsme ZLÍ nebo dobří... Charakter druhého nemůže změnit kartářka, to může změnit jen Bůh - dělá to nepřízní osudu=těžkostmi, problémy, zápasy, napětím, nepřátelstvím, utrpením... (5. kapitola listu Římanům). Bůh využívá nástroj nepřízně osudu, aby nás proměnil; Prostřednictvím utrpení Bůh vstupuje do našeho života, což obvykle člověka přivede k lepšímu chování a ke změně řebříčku hodnot.

    Mnoho lidí (kteří to pochopit nechtěli) nad utrpením nezvítězili, nepoučili se z něj, ba dokonce utrpení nepřežilí. Pokud trpící nechce násilně procházet dalšími nečekanými nepřízněmi osudu, vysvobození může opět udělat pouze Bůh (nikoliv Satan a kartářky, magie, kyvadla apod.) To lze jedině vírou a správnými modlitbami,  protože „modlitba působí změnu v nás a my pak měníme i to ostatní“. Modlitba na základě vykoupení mění postoje člověka. V modlitbě nejde o změnu vnějších okolností. Modlitba působí zázraky v lidské povaze a tím i v jeho štěstí, zdraví a duševním klidu. I když prosby o hmotné dary si zasluhují  modlitbu, nejvíce ze všeho potřebujeme samotného Boha, který bude v našem životě přítomný a aktivní. Lidé, kteří se dali na víru v Boha, víra je proměnila; ze svých zranění se uzdravili a stali se šťastnějšími, protože jejich psychika se uzdravila a oni se dokážou radovat ze života. Zatímco ti, kteří jsou vedení démonickým ZLEM, prožívají mnoho těžkostí, potýkají se s nepřízní osudu a životními prohrami - utrpení je udolaly a dovedly až ke spáchání sebevraždy nebo k jiným úmrtím. Ti, co jsou stabilně šťastní, třeba mají dobrou povahu, a tak si užívají štěstí, zdraví a klidu...  Ale těm, co se nedaří a smůla se jim stále lepí na paty, mají povahu, která to přitahuje, např. sami sebe uvrhli do prokletí - viz. nahoře PROKLETÍ. Možná  čtenář namítne, že existují lidé, kteří nejsou dobří, jsou nevěřící, nemodlí se a přece se jim daří... I na tuto otázku je  v duchovní literatuře tato odpověď: Ano zbohatli... Je však nutné vyčkat konce. Draze zaplatí za chvilkové štěstí, které si nezaslouží. Čím více dostali, tím více budou muset svému osudu vracet. A tak se i děje, ti co si štěstí nezasloužili trpí depresemi z dlouhodobých soudních procesů a nakonec i vězení; někteří nečekaně těžce onemocněli, a ti kteří se karmicky provinili  hodně - zemřeli... Takové a jiné věci se prostě dějí, denně jsou takové události v tisku, v televizi i na webu.

Kdo četl "Diagnostiku karmy", našel tam tyto věty: "Rakovina je lékem na spásu duše... vzniká vždy při poklesu míry lásky v naší duši... Duše se neočišťuje pozemskou dokonalostí, ale pozemskou špínou  - tragédiemi, nemocemi, a pokud to člověk nepochopí, přichází smrt. Když člověk nechce ve své duši vzdělávat lásku a naopak chce svou  zkažeností duši zabít, je zničeno jeho tělo. Aby nehynuly duše, musí hynout těla." Poklesem míry lásky v duši je ubližování druhým - lži, podvody,  klamání, krádeže, násilnosti, zvrhlostí, rouhání atd., to se děje poklesem lásky v  duši - tj.bezcitností. Povyšování se na úroveň Boha, kupčení s Bohem, odsuzování, zesměšňování, ponižování, znesvěcování toho, co souvisí s Bohem (náboženstvím), je vzdorovitý projev neúcty k Bohu  - tj.ROUHÁNÍ  ve smrtelné pýše a poklesem míry lásky v duši, neboť Bůh je láska“ (1J 4,7-8); Takový člověk pak potkává stejně necitlivá srdce a diví se, že nemůže potkat dobrého partnera, protože dobrý partner je DAR od Boha. První přikázání (z Bible+Písma sv.) říká: "miluj Boha z celého srdce svého a duše své, abys dlouho žil a dobře ti bylo na zemi..."+2.přikázání říká: "miluj bližního svého jako sebe sama.." - tzn. nezpůsobovat mu křivdy. A tyto dvě přikázání Ježíš spojil v jedno. Vyšší přikázání neexistují. Bůh staví člověk na 2.místo vedle sebe a je pro člověka tak životně důležitý - jako vzduch, který dýcháme, jako potrava, kterou jíme, jako voda, kterou pijeme,  je našim palivem, které naše duše spalují; je potravou, kterou se naše duše sytí... Neexistuje nic, co by nám Boha mohlo nahradit.“ To vše najdete v "Diagnostice karmy"; v Bibli... a v knize "KDYŽ NEBE MLČÍ..."

Některé kartářky mají plná ústa andělů a Archandělů, posílají je volajícím na pomoc, aniž by věděli co říkají! Padají všelijaká jména andělů, které posílají na pomoc, ale to není v jejich silách ani moci, bez Boží Vůle se NESTANE NIC > žádná POMOC, ani zásah démonického ZLA >(Písmo svaté + Bible - JOB 1,2).  

    Co říká Bible o andělech? (1) Andělé neví všechno, jako to ví Bůh (Matouš 24:36); (2) Andělé  slouží Bohu > jsou podřízeni Boží vůli svou poslušnosti a vyplňování Jeho příkazů (Žalm 103:20; Zjevení 22:9); dobré anděly Bůh posílá na pomoc věřícím >(Židům 1:14); (3) Jsou nápomocni při přivádění lidí (modlitbami) ke Kristu >(Skutky 8:26; 10:3) a přináší odpovědi na modlitby>(Skutky 12:5-10) (4) Jsou nástrojem Božího soudu a trestu>(Zjevení 7:1; 8:2) Bůh nestvořil anděly, aby sloužily kartářkám a jejich podvodům, klamu a lžím. 

Další vysvětlení pro duchovně neznalé - co je Duch Svatý, co je Satan - ďábel, démon?

Co je peklo atd. - viz. dole.

SATANOVO- Padlí andělé>Démoni: Toto ZLO poslechne kartářky velmi rádo, magií je kartářky posílají na pomoc těm, kteří mají "rádi temnotu", protože sladké sliby se nevyplňují. S těmito anděly se ortodoxně sžila Alenka Pastelka, v létě roku 2014 byla díky nápadu z TEMNOTY řešena za podvod  živnostenským úřadem, musela hodně vysvětlovat a byla ji uložena nemalá pokuta". Démonické ZLO se ji za dlouhodobou spolupráci (vyřizování andělských vzkazů) odměnilo. ZLO zaplavuje mysl různým bludem, takže Alenka Pastelka dostala nápad, aby při odchodu do důchodu přerušila podnikání a zvala si zákazníky domů přes televizní věštírnu. To může udělat cvok, kterému přestal fungovat mozek, protože "krást" a ještě zlodějinu vytrubovat z televize do celého světa může dělat jen člověk zbavený rozumu. „Koho chce Bůh zahubit, toho připraví o rozum“  Pro neviditelné hlasy duchů  musí existovat duševní choroba, a toto  démonické ZLO psychiatři považují za chorobu mozku. Chorobná hlava (průkazné podvodnice)  dlouhá léta "krmí" svět  důvěřivých diváků televizními bludy.

TELEVIZE však nesmí šířit BLUDY a NEPRAVDY!

BLUDY VZNEŠENOSTI  Pastelkové Alenky  (stejně jako u ANIE kartářky, Markéty, Tary...),, a proto se ti, co trpí schizofrenií myslí, že jsou VŠEMOCNÍ - disponují Boží vůlí = UZDRAVUJÍ, blokují ZLO, čistí lidi od ZLA.., odnímají z lidí přivtělené ZLÉ DUCHY, posílají ŠTĚSTÍ, HOJNOST, PENÍZE, satanovo energii REIKY... atd. Slovo duchovní a náboženství má stejný význam, a uvedené je ubohá prezentace ďábelské temnoty, která dehonestuje náboženství a víru v Boží čistotu. Tato mozková porucha patří mezi nejzávažnější poruchy smyslového vnímání a myšlení, klamné vjemy vznikají nezávisle na vnějším podnětu a kartářky jsou o nich zcela přesvědčeny na základě psychotického chorobného podkladu, a jako  nemocní  tomu pevně věří a řídí se podle něho. Tyto bludy bývají ještě podpořeny dalšími iluzemi, klamy a halucinacemi. Každá snaha vyvrátit toto jednání vedou ke vzniku dalších bludů. Když si Alenka přečte moje stránky, začne se s andělskými  vzkazy předvádět ještě více...Pro cvoky je typické: "když k jejich magoriím něco řeknete, o to více se začnou debilně předvádět". Také začala předvádět magické rituály a zasílat (se zdviženou rukou a mumlajícími zaklínadly) energii REIKY pro očistu zdraví > nechutná duchovní taškařice... posedlého blázna. S takovými lidmi to podle psychiatrů  není vůbec jednoduché, v akutním stavu to vyžaduje umístění v psychiatrické léčebně, jak to museli udělat se  zpěvačkou H.Horeckou

    Výše uvedenou country zpěvačku odvezli do blázince, protože (dle jejího sdělení) pracovala s pátou dimenzí (o které často přesvědčuje Pastelka). Také zpěvačka chtěla ovládat automatické psaní (které nabízí k vyškolení Pastelka); Zpěvačka také rozmlouvala s ANDĚLY, jako Pastelka; a doslova řekla, že do BLÁZINCE ji dostaly TEMNÉ SÍLY, protože slyšela hlasy, žila v bludech, chtěla ovládat automatické psaní, a žila v domnění (jako Pastelka + ANIE a jiní), že má velké poslání... Začala  mít sluchové, zrakové i čichové halucinace a pak se stalo, co muselo - přišlo totální zhroucení při kterém ji odvezli do Bohnic, kde prožila peklo, protože ji prý kurtovali k lůžku a dusili polštářem!  Když se ji poté novináři ptali, zda "ještě komunikuje s anděly?" odpovídala: „Napojit se na kanál k otevřenému sdílení informací... si po té lekci, kterou jsem dostala, netroufám. Je to opravdu moc nebezpečné.“ 

TO JE DŮKAZ K PŮSOBENÍ  DÉMONICKÉHO ZLA, které zpěvačku hned neopustilo, protože se ještě 2x  pokusila o sebevraždu, a když léky vypustila, propukla u ní manická fáze. Nesmyslně začala utrácet desetitisíce, nakupovat drahá auta, oblečení, jiné pak vyhazovala, což vyústilo v druhou hospitalizaci v blázinci. Fanoušci Aleny Krejčové, která nabízí to, co zpěvačku přivedlo do Bohnic, mohou počítat, že s touto poruchou duševního stavu díky ďábelskému ZLU v "UCTÍVÁNÍ  SATANA", dopadnou stejně. Zbytečně neexistuje přísloví: "Čiň ďáblu dobře, peklem se ti odmění".  Peklo zpěvačka zažila nejen v blázinci, ale i v dalším osobním a profesním životě.

    Čtenáři si vše o tom mohou přečíst, když kliknou ZDE + ZDE + ZDE + ZDE nebo znovu ZDE. Kdo ví, zda ji do automatické kresby +komunikaci s  PÁTOU DIMENZI (o které Alenka často mluví) + rozmlouvání s ANDĚLY... zrovna neuvrtala Alenka Krejčová, která to v televizi  nabízí.   

Nejmocnější zbraní, která pomáhá démonickému ZLU zaútočit, je lidská pýcha ve svém domnělém  "úplném vědění". To udržuje člověka v pocitu, že všechno dobře zná a že vzdělaný člověk přeci ví, že démonické ZLO (které vyživuje ve své duši) neexistuje. ANIE kartářka (kromě výše uvedených) to např. také dokazuje sdělováním, jak je jediná na světě, která byla obdarovaná nadpřirozenými schopnostmi, je mediem, které vidí a mluví s duchy, čte z Boží knihy osudy lidí, z karet nehádá, netrefuje, ale čte z duše klientů atd. Ve skutečnosti logicky myslící člověk vidí před kamerou nemocnou hlavu ubožáka, který neví co říká. 

kdo je Duch Svatý? Ježíš posílá  člověku, který přijal lásku k Pravdě > Boží pomoc v Duchu Svatém. To by se dalo připodobnit k duchovnímu hlasu  jako správná INTUICE a člověk je varován před  satanovo pastí tím, že cítí nelibost k nečistým věcem... Jenže pokud duše touží po cestě, kterou si vybrala (i když jde o cestu ZLA), nechají Boží síly (ke kterým patří též ANDĚLÉ) tohoto člověka pokračovat v cestě, kterou si vybral - v tom tkví ta naše absolutní svoboda rozhodování. Takže pokud intuice zklamala, nebyla od Boha.

kdo je Satan?

V duchovním je postava ďábla - Satana ztělesněným projevem temného, zlého principu zla a protiboha. Už staří Egypťané znali postavu srovnatelnou s ďáblem: Setha, protivníka Usírewova a Hórova.  Apokryfní kniha Henochova např. líčí vzpouru části andělů pod vedením Lucifera (latinsky: Světlonoš) proti Bohu a jemu oddaným andělům. Henoch patří k učení  Hermetismu  > stačí kliknout na název  Hermetismus,  kde se na konci  stránky  o tom dovíte více. Henoch „byl vzat na nebesa“ a tam se setkal s Bohem, kde  spolu rozmlouvali a byla mu svěřena veškerá tajemství světa.  Henoch žil  před velkou potopou světa a právě on je spojován s Bohem a anděly, kteří mají být Henochovými učiteli, od kterých se učil písmu, matematice, astrologii a jiným uměním, tehdy považovaným za tajemná a neznámá. Vše po svém návratu z nebes sepisuje do knih. Henochovy knihy tak patří mezi ty vůbec nejdůležitější apokryfní díla.

o Satanovi píše Bible, islámský Korán, i buddhismus, který  popisuje tohoto ďábla  jako  pokušitele, který chtěl Buddhu svést z cesty příslibem bohatství světa.Tyto nauky ukazují, že Satan je skutečná bytost, která existuje (Job 1:6) Je zvrácený a bezcitný a má na svědomí zlé činy. (Job 1:13–19; + 2:7, 8; +  2. Timoteovi 2:26) Bible zaznamenává i Satanovy rozhovory s Bohem a Ježíšem. (Job 1:7–12; + Matouš 4:1–11) Satan byl  stvořen Bohem jako nejvýše postavený anděl jménem Lucifer, jehož pýcha na vlastní dokonalost (viz. pýchu ANIE kartářky...)  Lucifera vedla ke vzpouře vůči Bohu Stvořiteli, tak jako dělá ANIE kartářka vůči Bohu Ježíši Kristu, kterého neuznává a považuje za kult osobnosti.  Kvůli vzpouře Bůh - Lucifera a jeho anděly (kteří se ke vzpouře přidaly) svrhl mimo Nebe. Slovo Satan znamená žalobce, pokušitel, podvodník, protivník a nepřítel  > Boha  a lidí“. Svržení andělé jsou Padlí- černí andělé = démoni.

Satan se stal vládcem pozemského světa a pánem Mocností, ale nedělá věci bez Božího svolení, to nemůže nikdo, neboť Bůh stvořil Čas  a zná celý průběh času až do konce, tedy to, co se stane a nestane, co nás čeká a KDY to bude... To Satan nezná, protože není tvůrcem Božího plánu. Bůh je navíc v každém současném okamžiku našeho života přítomen v podobě Ducha Svatého, promítnutého do okamžité přítomnosti našeho života a času. To lze číst ve shora uvedené literatuře: Písma svatého; Bible; Henochovy (hermetické) spisy..ad.

Satan se prohlásil za boha všech lidí a lidé se mu pokloní. Je pokušitelem, překrucovatelem a žalobcem, který žádá Boha o svolení do jaké míry může vykonat trest na těch, jež propadli peklu přijímáním ďábelských návnad v různých podobách... A jako odpůrce Boha - přesvědčuje, že lidé více milují ďáblovo nabídky než Boha a Pravdu. Tím se ďábel-Satan současně  stává "vymítačem ulic od nečistot lidského ZLA". Satanovo praktiky se vyznačují pokrytectvím, lží, chamtivostí a zkaženosti, životními zvraty, smrtelnými chorobami - neštěstím, týráním a ničením, zločiny a válkami, jako důsledek jeho vlády na zemi; Bible: 2. Korinťanům 4:4;

    Satan byl stvořen i kvůli svobodě konání naši vůle Je na každém, jak se rozhoduje hlasem svého srdce! Zda pro Boha a  pravdu, nebo pro Satana a jeho sladké LŽI.  Dát si pozor, je to nejdůležitější z volby našeho života!  Proto nesvádějte na Boha, že kdyby existoval, že by nebylo ZLO. Po ZLU lidé touží a přímo ho vyhledávají - volba srdce je ZLO.

Ďábla=Satana ovládá sobecká touha  být uctíván, dokonce chtěl, aby mu Ježíš Kristus na zemi prokazoval akt uctívání‘: (Matouš 4:9).

    A shodně to chce také ANIE kartářka...  Chce aby si ji svět vážil a byla uctívána, a proto se snaží všemožným způsobem přesvědčit svět o své výjimečné důležitosti.  Například, jak ovládá magii > na videu nabízejícího kurzu magie z 19.3.2016   měla na křesle odloženou hadrovou panenku, do které se píchají jehly s představou, že má někdo zemřít apod. Její soustavné tvrzení: "...jsem nejlepší v Evropě, nikdo nemá takové schopnosti jako já; ...ostatní ezoterici jsou podvodníci a sračky, ...jen já mám zázračné schopnosti a dar od Boha uzdravovat a jedině já mohu pomoci; Co nedokázali profesoři psychiatrie za 5 let, já dokážu za 3 hodiny.."a tak dále  - viz odstavce nahoře nebo s názvem TV Relax 16.6.2016

   ANIE televizní diváky poučuje o spasení, ale SPASENÍ je přijímáno  skrze ukřižování Ježíše Krista, kterého neuznává.

Bible a Písmo svaté však stojí nad všemi křesťanskými naukami a žádné jiné spasení od Boha Stvořitele neexistuje.   Na ďáblovo zrozence (v lidské podobě) Bible pamatuje a varuje slovy: „váš protivník, Ďábel, obchází jako řvoucí lev a hledá, koho by pohltil. (1. Petra 5:8). Nábožensky neandrtálec také obchází jako řvoucí lvice a hledá, koho by pohltila. Důvěřivé pohlcuje skrze televizní manipulaci a nabízením rodinných konstelací... Psychologické poradenství však má zakázané (nemá vzdělání ani živnostenské oprávnění), ale protože se každé  ZLO umí maskovat, tak psychologické poradenství přejmenovala na "Karmické kruhy a konstelace", myslí si, že když to svede na duchovní oblast, tak může dělat lékaře  a vše ostatní co ji v hlavě napadne.  

Co však ANIE slíbí zlepšit, tam se zhoršuje zdraví i choroba >> viz. příklad níže

ANIE zvýšila deprese a zhoršila zákaznici roztroušenou sklerózu.

Roztroušena skleróza a dlouhodobé deprese patři k onemocnění mozku, a pokud do léčení zasáhne  "psycho-léčitelka ANIE", se nemůže projevit jinak, než  psychickým propadem a zhoršením choroby. Chce-li být člověk více nemocný, stačí vyhledat "ANIE léčitelku". Ta tvrdí, že zvládá za 3 hodiny to, co profesoři psychiatrie nezvládnou za několik let. Stačí do Google název ANIE... a vyjedou nabídky, kdy provádí a  sestaví rodinné alias karmické konstelace. Říká si ČESKÝ  LAZAREV, přečetla pár stránek z "Diagnostiku karmy". I když vědec S.N.Lazarev  upozorňuje, že se Boží Trojice nesmí rozdělovat, tvoří jednotný celek, ANIE rouhajícími urážkami říká, že "JEŽÍŠ je kult osobnosti"  Potvrzuje tak Satana v lidské podobě, který má jméno J.Vorlíčková.

    Satan vytváří Nepravost, kterou milují všichni, jež nenávidí Boha;  jde o démonick vliv v popírání Boha a biblických skutečnosti (jako u čarodějky ANIE). Satanovo vliv se projevuje vnitřní agresivitou, a Satan dělá všechno, aby mohl lidi ničit skrze agresivitu druhých a mylné přesvědčování... Duše, která propadla peklu nakonec úpěnlivě naříká, volá a prosí  v temnotě ohnivého jezera, aby ji  Ježíš vysvobodil. Kdo chce, může dole kliknout na video od lidí, jak ZAŽILI PEKLO a JEŽÍŠ jim PEKLO ukázal a pak je vrátil zpět do života, aby lidstvu sdělili, že PEKLO EXISTUJE. Tito lidé se poté okamžitě vydali duchovní cestou...

  1. PÝCHA patří mezi 7 smrtelných hříchů, neboť pochází z podobizny "Padlého anděla".

  2. Hřích je něco, co se stane v našem  životě a může se týkat buď mého vztahu k Bohu, nebo vztahu k bližnímu, protože člověk je z duchovního hlediska (podle Bible a Písma svatého)  stavěn na druhé místo vedle Boha, neboť lidské srdce bylo stvořeno tak, že nemůže existovat bez druhého člověka. Člověk dostává život (početím) od druhého člověka a bez toho by neexistoval, a tudíž bez druhého člověka ani nemůže být. Jestliže člověk věří jiným naukám, nechť si věří čemu chce, ale Bible a Písmo svaté stojí nad všemi duchovními naukami. 

  3. K příkladům uchvácení démonickým (Satanovo) ZLEM není třeba chodit daleko: Drogy a zabíjení, nehody, loupeže a jiná zvrácenost. To samé platí pro alkohol. Kvůli mamonu lidé podvádí, klamou, kradou, vraždí, válčí...

k REIKY:

Co se týče REIKY... a  údajných vlastností, čtěte co píše ze zkušeností spisovatelka knih:

o    1. Zasvěcení jako podvod: REIKI  24. 1.2012 | Alue K. Loskotová

o    2. Zasvěcení jako podvod: Shamballa  26.1. 2012 | Alue K. Loskotová

o    3. Zasvěcení jako podvod: Merkaby a světová světelný systém  28. 1.2012 | Alue K. Loskotová

o    Reiki: Ďábel se snaží napodobit Boží dílo  18.9. 2015| Alue K. Loskotová

o    Slovenská verzia Merkaby - téměř dokonalý podvod  24. 2.2010| Alue

Komu funguje logika, tak si u Pastelky ťuká na hlavu, CÍRKEV tomu říká POSEDLOST démonickými silami PSYCHIATŘI jako ŠÍLENSTVÍ>psychóza jako je schizofrenie.., nebo se tomu říká také duševně invalidizující choroba. A když se to shrne, zdraví lidé, církev i lékaři tomu říkají BLÁZEN, o čemž přesvědčuje nejen Pastelka+Anie kartářka, ale i jiní. Pastelka se narodila pod numerologickým aspektem, který má název BLÁZEN,  člověk žije v zajetí myšlenek a snů, z kterých se probudí jenom tehdy, je-li obklopena nebezpečím, ale to  už bývá často příliš pozdě. Z hlediska numerologické analýzy se narodila pod nejobtížnějším a nejsložitějším číslem osobnosti,  extravagantního jedince, který nedělá nic jako druzí. Jde o extrémní okrajové číslo vymykající se běžným normám, stojící v opozici k sobě samému, protože má sklony věnovat přílišnou pozornost abstraktním otázkám, s touhou  po pošetilostech a se sklony k nerozumu. Velké duševní bohatství je příliš velkou zátěží a často vede k poblouznění, k psychickým potížím a duševním chorobám...

Rouhačská drzost a kupčení s Bohem a Jeho svátostmi dopadá špatně: (1) Když kdysi zpěvák John Lennon prohlásil rouhačskou větu, že "Beatles jsou populárnější než Ježíš Kristus", byl zavražděn. Vrah si prohlížel foto této skupiny a padla mu myšlenka, že zrovna zavraždí Johna Lennona. Čekal celý den, aby se mu Lennon podepsal na foto a poté ho několika ranami zastřelil. Náboje si připravil tak, aby ho střely vnitřně roztrhaly a nemohl jej nikdo zachránit. V „Desateru přikázání“ se praví: „Nevezmeš jméno Boží nadarmo" a také v Bibli: „Kdo se povyšuje bude ponížen..." > třeba i smrtí.  (2)  Herec PETR ČAPEK si zahrál roli o Faustovi, tj. spolčení s ďáblem, aby se povýšil na Boha, i když mu to kolegové rozmlouvali, aby nedělal. Do roka se objevila rakovina a zamřel. (3) Jeden mladík nevěřil, že Bůh existuje a vystavil na na web lživé parte, že zemřel. Přesně na uvedený den a měsíc se mu to do roka splnilo - uhořel v autě < stačí kliknout  (4) Jeden český ex-ministr v televizi prohlásil, že Bůh neexistuje, poté se u něj objevila rakovina a do 3 let zemřel;   (5) I když se to také bude zdát divně, ale i jiní, kteří si zahráli (byť ve filmu...) roli Boha - objevila se u nich dříve nebo později rakovina.

Pastelka by (ze zkaženosti) zpeněžila i rýmu, a pokud  za peníze vyučuje AUTOMATICKOU KRESBU, její schizofrenii člověk se zdravou hlavou nepochopí, protože  na neviditelné hlasy musí existovat duševní choroba. Možná ale Pastelka školícího adepta (vyčítáním neschopnosti slyšet hlasy) zblázní tak, že je začne slyšet také, a rozšíří tím psychiatrickou klientelu. 


    Do televize volají z 90% lidé narození pod čísly třech skupin, jejichž vliv je skrytý i ve ZVĚROKRUHU, a toto působení ovlivňuje psychický stav hodně silně: K pověrčivosti > z duchovní tématiky věří všemu; K špatnému úsudku=sebeklamu a fikcím; Celý život trpí strachy=hlavně existenčními obavami; Váhavostí; Všemožnými starostmi; Neklidem; Náladovostí, což je zatahuje do úzkostlivých stavů a depresí i několikrát za den. A tito lidé jsou nejvíce zneužívány k podvodům, protože bývají stabilními volajícími zákazníky, čímž tyto pořady už mnoho let podporují."Čarodějky" naslibují něco, co není možné v jejich silách splnit a TELEVIZE za to inkasuje peníze. Je nabízeno nějaké plnění, které nelze objektivně splnit, a volající jsou těmito podvody poškozování. Praktiky čarodějek se sice tváří jako dobro, ale ve skutečnosti jejich podstata slouží k záludnému zneužívání zubožených lidí.

Přesvědčování některých čarodějek... budí obavy, že se svět může před touto zkázou uchránit jedině tím, že je umístí do klece psychiatrického ústavu. Evidentní  snaha podřídit televizní diváky vůli čarodějek, aby se chovali podle jejich duševní poruchy a lidé dělali a jednali podle toho, co jim čarodějky řeknou. Toto manipulující ZLO může zlomit jen úřední zákaz nebo umístění do blázince. Protože tato viditelná snaha OKLEŠTIT svobodu diváka v rozhodování klamem, lží a implementováním sebeklamu s vidinou, že čarodějky mohou zachránit a pomoci od všeho nemožného díky magii a radám, je NEPŘIJATELNÉ. Nejen pro zdravý rozum, ale i ochranu lidí je potřebné (před tímto ZLEM) zásah úřadů. Pastelka oblbuje s potřebností energie REIKY a SHAMBALLY...(k posílení zdraví a vitality...) na 5 dnů, s doporučením opětovného volání k zaslání reiky... Spoléhá, že divák s invalidním myšlením bude  1 - 2x každý týden volat, aby se uzdravil. Žádná energie A.Pastelky pro zasílání neexistuje (existuje pouze v jejich střevech z plynatostí), je to podvod a klam a táto podvodná výdělečná činnost  je trestuhodná!

    Nový podvod si také vymyslela i ANIE kartářka, od listopadu 2017 začala nabízet své namluvené CD (jako dlouhodobě Alenka Pastelka) s výmyslem, že divák je prokletý, a pokud se chce prokletí zbavit, ať kupuje její CD. Další blázen spoléhá, že po světě běhá mnoho invalidních hlav a její  CD půjdou na dračku! Sama tvrdí, že "STEJNÉ PŘITAHUJE STEJNÉ" - čarodějka se zmrzačeným myšlením je přesvědčena, že tím přitáhne další invalidně myslící protějšky, kterým také zmrzačí rozum To je důkaz, že problém těžkého života, zvratů, nemocí a neštěstí  je ukryt  v hlavě.  

Pastelka, ANIE + další nejsou psycholožky, ani lékařky, aby mohly za peníze radit, jak se mají lidé chovat, co mají dělat a jak mají žít Naopak potřebují pečlivé vyšetření duševního stavu a vyjádření psychiatrů, protože vše co předvádí, jsou typické znaky schizofrenie. Slovní projev bývá u ANIE nesouvislý, často nedokáže udržet linii hovoru, mluví obšírně bez logických souvislostí a zabíhavě. Často u ni dochází až k zastavení toku myšlenek a k myšlenkovému zárazu. Větná skladba bývá zvláštní a smysluplná pouze pro kartářku.

    Temnota zdevastovala mozek a chaos v hlavě způsobil také zadrhávání řeči, usekávání slov a vsouvání pomlček do vět, např.:  "...nyní mů-že- te  te-le-fo-no-vat... ří-kám vám...pro  pe-ní-ze  jste šla přes   mr-tvo-ly apod. ANIE by ještě měla pravidelně chodit na logopedii, aby ji naučili mluvit, má narušené komunikační schopnosti - článkováním řeči. Zřejmě to dělá kvůli zapomnětlivosti, aby si vzpomněla na to, co chtěla předtím říci, protože často přeskakuje z nedomluvené věty na úplně jiné téma... V  jiných TV pořadech neexistuje nikdo s takovými narušenými komunikačními schopnostmi, je to televizní ostuda! Televizní ostudu také dělá čarodějka TARA, když si nemůže (při výpadcích paměti a slabé slovní zásobě) vzpomenout, nazývá všechno energií a toto slovo omílá dokola třeba 20x za minutu, a tím vysvětluje, proč mají diváci volat! (více k Tara Gomez  nahoře > odstavec "z TV PRAXE  Alenky Pastelky") Když TARA v televizi chybí, nahradí to ANIE, která je schopna 50x do minuty opakovat slovo "DUŠE"  na všemožné variace.  A proto ANIE vyhovují krátké věštby s odpovědí ANO - NE, na to mozek nepotřebuje - režisér (či telefonní spojovatel) rychle (po dotazu diváka) vypne telefon - ANIE zakdáká pár idiotin a ukončí to rychlým NASHLEDANOU > někdy s dodatkem, že ji lidé 30x za den řeknou, že je ANDĚL V LIDSKÉ PODOBĚ = souhlas ČERNÝ ANDĚL>DÉMON v kartářce. Jsem rád, že si  démonický  vliv ANIE přiznává.

    Lidé se zajímají o všemožné prkotiny, např. výšku duše, k čemu? Pomůže to zlepšit život? Vydělá to peníze? Najde to konečně životního partnera? Zlepší to zdraví..? Nepomůže, protože výška duše představuje duchovní vyspělost => nikoliv ďábelskou, ale znalosti jsoucna zabývající se příčinami a účinky projevu neviditelného; znalosti o povaze vesmíru, hvězd, planet a dalších působících sil; znalosti numerologie. Ale také znalosti TEOLOGIE=>co je Bůh, duchové, inteligence, andělé, duše a myšlenky, náboženství, o víře, zázracích, síle slov, o tajuplných znameních... Tyto znalosti utajují  hojnost  a důkladně pojednávají o nejskrytějších věcech, o podstatě moci neviditelných sil, jejich složení, síle a účincích na život člověka.., sdělují v čem tkví zázračné účinky slučující různé síly, a v čem spojují život člověka s dary sil Nejvyššího... To sice člověk nezabývající se duchovnem znát nemůže, stačí ale jen zapojit do činnosti rozumovou logiku a nevěřit všemu, co podvodníci slibují a ďábelský KLAM vnucuje. Nahoře toho píšu dost, co může pomoci k zlepšení života, do čehož patří i to, když člověk přestane milovat klam.

    Zpět na historii věšteckých kuriozit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 lze poznat

počítadlo.abz.cz

Nabídka

Osud lze poznat I Osud máte vepsány do tváře I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Věštění pomocí numerologie I Věštění z karet I Kartářské techniky I  Velké orákulum, syntéza I-ťingu a tarotu I Rozdíl mezi orákulem  a  proroctvím I Proč se orákula nemýlí? I Orákulum v běžném životě I Zajímavosti z věštění I Reference zákazníků I Fotogalerie I Geopatogenní zóny I Spiritual Response Therapy  I Kontakt I Ceník  I

Související témata

I Karma - tajemný zákon osudu I  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu  I  Jsme účastníky vesmírné hry I 

I Tajemství mysli, duše a těla  I Duchovní zákony úspěchů I Duchovní zákony energií, protikladů a života I

I Stres, jeho příčiny a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I karma I