VĚŠTECKÉ  KURIOZITY   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

   

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace pro surfující začátečníky:

Všechny modré a podtržené věty  jsou na všech mých stránkách odkazy na které stačí kliknout myší a otevřou se další informace nebo jiné webové stránky. Neznalí, kteří se toho nevšimnou se okrádají o mnoho jiných a zajímavých informací.

Jak "rádoby vědmy"

diagnostikují nemoci, léčí a věš  

Podvádějící praktiky ve  věštectví a léčitelství jsou různé, ti, co se nejsou schopni se naučit výklad karet, se nenaučí složitější techniky tuplem, takže si vymýšlejí parapsychologické schopnosti - neboli JASNOVIDNOST. Nejlehčí je vzít si do ruky pastelky, čmárat na papír jako dítě, nebo tvrdit, že jde o nadpřirozené schopnosti  a u toho si vymýšlet idiotie...

Již v roce 1964 James Randi nabídnul 1000 USD tomu, kdo prokáže  jasnovidecké schopnosti. Časem se ODMĚNA zvýšila na celý milion dolarů, pokud někdo TEST podstoupí. Přihlásila se celá řada esoteriků, cenu však za 46 let nikdo nezískal. Bruselští vědci vyhlásili pro současnou dobu též odměnu v přepočtu 25 miliónů tomu, kdo jasnovidnost prokáže. Televizní pořad "Bez cenzury" test jasnovidnosti dne 18.6.2013 + 3.10.2013 odvysílal a byli vyzkoušení pánové:  Stenley Bradley a Milan Hajn, ani u jednoho se jasnovidnost nepotvrdila, ale ani u nikoho z celé Evropy. Přesto mnozí stále předstírají, že jasnovidní jsou, ale na test se nehlásí.

Televizní "vědmy" s názvem "Alenka pastelka a Anie kartářka" jsou toho jasným důkazem.

Pastelka tvrdí: "Kreslím energie a zachycuji je ve vašich orgánech. Jsem kreslířka, i karmická kreslířka, to znamená, že mi tam chodí i věci z minulosti. Vše se dá vytestovat!" přesvědčuje, cifry a procenta z jejích úst jen lítají, všechno vidím... barevně, říká (ostatní lidé jsou zřejmě barvoslepí a vidí pouze černobíle); "Máte hlavu plnou starostí" (kdo je v dnešní době nemá..);  Když někomu Pastelka tvrdí, že je bez partnera, ale divačka oponuje, že má manžela, obratně se vykroutí, že ho na papíře nevidí, takže musí mít špatný vztah a pastelky ho proto na papíře nezaznamenaly; Když stejná divačka oponuje, že má s manželem pěkný vztah, snaží se Alenka... její slova jakýmikoliv hlasitým proslovem přehlušit, aby nebylo slyšet, že to je jinak.. A "pastelková" praxe je taková, že volající nejdříve vystraší, co u nich našla a  musí si ji najít, jinak to bude špatné - viz. příklady. Myslím si, že to ani není pro Pastelku špatná několika-hodinová reklama pro její podnikání, když jiné firmy naopak za krátké reklamní šoty platí desítky miliónů korun, ne?

Několik příkladů Alenky Pastelky + Anie kartářky z TV Relax  uvádím níže:

1) Soňa 1977 (únor 2014), z dotazu na zdraví to sklouzlo, že volající nemůže mít vztah!

Alenka pastelka:Soňo Vy jste ještě poměrně mladá, co Vás trápí? Bolesti hlavy. Máte manžela? NE. Ani sexuální lásku? Teď NE. To je ono, to jsou ty nezpracované orgasmy! Samozřejmě bolesti hlavy můžou být ze 100 důvodů, ale mně tam poslali andělé tuto informaci na první dobrou. A zkreslila jsem Vás v červené barvě a jste hrozně nervózní  a když vibrujeme červeně, tak ty signály nefungují, ten mužský, kterému byste se líbila Vás neuvidí. (Alenka si vezme do ruky červenou pastelku a pak volající vyčítá, že se ji ukázala v červené barvě...). Soňa: A je tam teďka někde nějaký muž? NENÍ, protože nejste v pořádku vždyť jsem to teďka řekla! Jste pod červenou barvou, jestli mi vibrujete červeně, tak Vás žádný muž neuvidí, ani neucítí, protože nejste zajímavá! Jestliže se dostanete formy.. Soňa: ale to jsem ve formě pořád! Jste červená, teď k Vám nic nepřijde, až budete více pozitivní, tak se ta Vaše aura prosvětlí, tak už budete vidět pro ty muže, kteří by si Vás vybrali. To je zákon...tak to prostě je! Pokud Soňa otevře na webu seznamku, bude mít partnera hned... Není to primitivní tvrzení?

2) Anička, 1954 (únor 2014), touha po rodině prý zvětšila játra

Hele Jani, že Vy jste ve stresu z těch 60tin? NE,NE. Já si myslím, že ano,holčičko moje, protože játra mi tady lítají jak o život, už mi bude šedesát, ježiš, kde to udělám, budu dělat oslavu velkou nebo malou...tohle všechno  mi tady křičí vaše játra! Jsou úplně zvětšený proč? Vzala jsem i nyní žlutou pastelku, reaguje mi tady žaludek a dvanácterník. Jano pijete kávu s mlékem? Občas si ji dám (kdo si nedá kávu, že?). Přestaňte pít kávu a už vůbec s mlékem ne. Máte tady totiž 12terník v zánětu. Nedělá se Vám občas špatně a nezvedá žaludek? Anička: NE,NE. Jste věřící? Ano jsem. Já to tady cítím (vše, na co volající řekne ANO, to okamžitě Alenka vidí a cítí - neskutečné! I negramota by řekl, že to tam vidí, když mu to druhý prozradí). Měla byste žít pro rodinu, proto tam vidím ty zvětšená játra. Anička: ale já jsem sama. Nakonec ji ta Alenka pastelka přesvědčila, že tu rodinu chce, a proto má zvětšená játra! Asi se bude muset kvůli "Alence pastelce" přestat prodávat mléko, protože ho každému zakazuje.

3) Alena 1954 (únor 2014), volající tíží syn, Alenka ji však vnutila matku:

Staráte se o doma o staršího člověka? Alena:Starám se o syna a maminku, ale není nemocná (říká volající). No právě, pečujte o matku...to Vás strašně vyčerpává. Já si myslí, že tady se to bude jednat spíš o syna než o tu matku. Není to možný, protože andělé  mi vždycky říkají naprosto konkrétní věci. Ti mi řekli: přetížená páteř, břemeno na sobě...je to Vaše maminka. Toho syna berete jinak! Alena: Já mám ale pořád problém se starším synem, protože má spackaný život, a to mně na ty dušičce opravdu hodně leží, maminka je opravdu v pořádku. Pastelka: Já si dovolím oponovat, protože já pracuji s anděly a oni mi vždycky řeknou to „GRÓ“, je to Vaše matka. O syna byste se neměla tolik angažovat, to Vám sdělují andělé. Syn si to musí prožít, to je jeho karma...Andělé mně upozornili skrze automatickou kresbu na Vaše břemeno, a to je s tou maminkou. Opět ji tímto vnucováním "Pastelka" sugestivně přesvědčila, že to je tak, jak říká ona, protože ji to řekli andělé.

4) JANA 1952 (únor 2014), volající vnucovala potrat a pak odvádění přivtělené duše

Jani máte doma manžela? Mám manžela ano. A jste s ním v pořádku? Moc ne, odvrací se ode mně. Mně ho tady andělé napsali, je to tady napsaný (viz. dole obrázek - čmáranice - kde tužka ukazuje, že ji to andělé napsali), Váš partner Váš muž, takhle to není možná, abyste se nechala ovlivňovat.  Bolí Vás páteř? Jana: Chodím na rehabilitace (volající). To je duchovní věc, to se nedá vyléčit rehabilitací. Jana:No a jak to tedy vyléčit? Hm to si mě budete muset najít, protože to budeme muset hledat ty příčiny.Zeptám se, byla jste někdy na potratu s tímto pánem? Jana:Nikdy, Nikdy. A měla jste někdy samovolný potrat? Jana: Neměla, NE. Já si myslím, že jste tam nějaký menzes měla, protože se mi tady ukazuje jedna dušička. Tady budeme muset opravdu odvádět dušičku z těla, právě z té bederní oblasti. Kdo volá do televize, je předpoklad, že je v depresích a z toho má automaticky zhoršené zdraví, což bývá nejčastěji ze vztahů, protože z 90% se všichni ptají na vztahy a zdraví. Takže proč se rovnou nezeptat, zda má dotyčná vztah, a jaký je? To není nic chytrého ani jasnovidného,  je to pouze okoukaná zkušenost.

Za zdravotní stav volající tedy zodpovídají "přivtělené duše"

5) Vlaďka 1965 (únor 2014), má na sobě také přivtělené duše...

"Byla jste na hřbitově nebo nezemřel Vám někdo blízký? Vlaďka:"Nebyla, ani nezemřel..", Alenka: "Ale já na Vás vidím 2 přivtělené duše! Je třeba si mně najít, tady to nedělám. Máte je tam asi 68 dní, dozvídám se od andělů. Oni se přivtělily do Vaši aury a vysávají z Vás energii, ale teď s tím nic neudělám, musím nejdříve ty duše z Vás sejmout, a na to je rituál, musíte si mně najít.  Vlaďka: SMÍCH, NO JASNĚ!

6) Vlasta 1957(únor 2014), nabídka Andělského kurzu:

"Vlasto už jste někdy uvažovala o „Andělském kurzu“, že byste absolvovala? Vlasta: NE. Nechodí Vám andělské vzkazy? Nevidíte čísla 11-11; 12-12; Nenacházíte peříčka? Vlasta:  NE. No, to ale máte, protože jste zablokovaná, tady mi to andělé jasně vzkazují! Ten život by se Vám daleko více otevřel, ozřejmil, obohatil, kdybyste se této energii nechala propůjčit. Takže máte blok na 1.srdeční čakře, to je první věc! Vlasta:  No mně zajímá, jestli přijde nějaký partner? Nepřijde, to já ani nemusím testovat, protože to vidím na barvě. Mám tady stopku, je tam hnědá barva. Já jsem tomu vesmíru neskutečně vděčná, protože oni mi kážou přesně místo, kde jste se zasekla... Vy to tam máte tak zamotaný, ale indicie (shora) jsme dostali perfektní...najděte si mě, já to s Vámi dotáhnu do konce, ale tady přes to (myslela televizi) to je tak složitý a zamotaný...všechno se musí pořešit, my to spolu naafirmujeme a pošleme tu Vaši situaci nahoru rozpustit, uvolnit z toho vězení a pak Vaše duše bude připravena na další vztah, dřív NE! A to, co jsem Vám tady našla děkujme, děkujme, protože to je obrovský nález, obrovský blok. Možná si to ani neuvědomujete...já jsem našla těžký primární blok, který Vám svazuje ruce, nohy i duši k navázání dalšího partnerského vztahu! Tohle je super, když se takové bloky najdou, také se to nemusí pokaždé podařit.. Nový vztah je tudíž podmíněn tím, že volající musí Alenku... vyhledat, a na vztah se nejdříve nechat  různými afirmacemi  připravit, a teprve pak najde volající ženicha...

7) LUCIE 1981 (únor 2014), žena na mateřské, dobrý vztah s mužem, ptá se na žlučník, Alenka přesvědčuje, že má zdravotní problémy kvůli tomu, že ji muž a otec dítěte opustil...

Lucka:Jsem na mateřské a zlobí mi žlučník, zda je nutná operace nebo NE? Máte to psychický, ten muž, který Vás opustil, tam je to špatný, ten se vracet nebude a Vy byste si to ani nepřála, takže teď je to třeba zpracovat do těch emocí. Nakreslete si na papír panáka a pojmenujete ho jménem otce dítěte a Vašeho minulého partnera, čárejte po tom panáku tužkou a vykřičte na něj vše, co jste mu ještě nestačila říct! Nebojte se použít i slova ostřejší...protože Vy to musíte ze sebe vyzvracet... Stala se Vám křivda a Vy jste to srazila do žlučníku (Alenka je mimo, neví, která bije, volající se ptá na nutnost operace žlučníku, ale Alenčiny fantasmagorické vidiny radí malovat panáky a vykřičet se z partnerského zklamání...)  Lucka: Ale on to je pořád současný manžel, to není minulý vztah! No dobře to já nevím, to si už musíte sama nějak pořešit, Vy mu to neříkejte do očí, vyvztekejte se nejdříve na tom papíru. Lucko, já jsem tam toho manžela neviděla, počítáte s ním do budoucna? Lucka: No určitě! Já si myslím, že máme pěkný vztah! (slova Lucie, že má pěkný vztah, se Pastelka snažila hlasitým skokem do jejího proslovu překřičet, aby to nebylo slyšet - ale v záznamu to je slyšet dobře!). Lucko srazila jste v sobě žluč a máte ji k prasknutí...on by potřeboval terapii i Váš manžel! Aby ho někdo otevřel a odblokoval... Odblokovat by potřebovala Pastelka - hlavu,  co za celou dobu v televizi již řekla, by člověk potřeboval na "vypisování jejích bludů"  alespoň 1/2 roku.

Pastelka se narodila s neskutečným darem pro lhaní, podvádění a fantasmagorie s kterými předčí i superlhářku Anie. Proto také tvrdí, že ji "Andělé radí... a ona diagnostikuje...a věští..." Věštecké metody z čmáranic Alenky uznávané nejsou a v živnostenském zákonu u "Poskytování služeb osobního charakteru" se praví, že to je činnost astrologů, grafologů, kartářek a numerologů". Ale ani jednu z těchto činností si Pastelka od roku 1993 nezaregistrovala, do 28.5.2014 měla pouze na kosmetiku, zprostředkování a poradenskou činnost, a to ještě od 28.8.2013 jako činnost přerušenou.

Obnovila a rozšířila svou podnikatelskou činnost  i k věštění až poté, co si ji Živnostenský úřad Prahy 12 pozval 28.5.2014 na "kobereček", aby řadu věcí...vysvětlila a ve správním řízení ji za podvádění uložili pokutu. Nikdy také neměla povolení na psychologické poradenství či léčitelské služby kterými  se na webu prezentovala od roku 2004. Je na to potřebné vysokoškolské vzdělání. I když Pastelka nabídky SRT (Spirituál Respondent Terapie - práce s vyšším JÁ) + Rodinné konstelace z nabídek svých  "Služeb" na webu urychleně k 30.3.2013 vymazala a přesunula pod stránku "Alenka Pastelka -  Mé vzdělaní", aby klamavou taktikou  vzbudila dojem, že to dělat může, vykutálená Pastelka prostě lže a podvádí kudy chodí a na webu je o ní po řadu let mnoho kritiky.

Kupujte si od prolhané podnikatelky služby... a vyjde stejný výsledek, jako když si objednáte něco za pár tisíc a místo toho tam je zabalená brambora nebo kus cihly.  U Pastelky také nikdo neví, co z jejích služeb vyleze. Třeba  se ji podaří při psychoterapiích zákazníka přesvědčit a implantovat mu trauma z raného dětství, které bude léčit pseudo-terapií 5x týdně po dobu 5 – 10 let.  Je dost důkazů z videozáznamů (co nabízela) ale i fotokopií různých stránek, včetně svědků, Více to rozebírám na konci stránek.

Psychiatři by se "Alenky pastelky" určitě zeptaly, "jak ví, že jí zrovna radí andělé?" Tak by se zeptal skoro každý - věřící, nevěřící, ateista, materialista, psycholog, lékař: Alenka nikoho nevidí, ale přesně ví, kdo to ji radí... Pokud klouže do této tématiky, Bible a jiná literatura nepíšou jen o  Božích andělích, ale též o řádu zlých duchů, o Satanu, Ďáblu, černých andělích, démonech...

viz. "Jak se v Česku vymítá Ďábel"

 

VĚŠTĚNÍ  a LÉČITELSTVÍ  ANIE KARTÁŘKY

Lékařka léčí pacientku na astma a Anie kartářka ji 19.2.2014 tvrdí, že kouká do jejích střev a astma má od střev... Nabízí ji "plechový" involuční hexagram (šesticípé hvězdy) za 999,-Kč (který někde "ošlehla" na internetu a nechává vyrábět), aby si ho nemocná dávala pod plíce! Nemocné doporučuje půsty, klystýr, kyslíkovou terapii, zakoupení kyslíkového aparátu za 18 tisíc korun atd., aniž by znala chorobopis, jaké léky pacientka bere, co smí a nesmí, jestli není diabetička - půst totiž také pro diabetika znamená smrt atd. Ale ani na léčebné rady nemá oprávnění! Plicní lékařka dobře ví, co pacientka potřebuje, kdyby kartářku slyšela a viděla,asi by ji "zabila". Lékaři jsou podle Anie zřejmě blbci? Lidé pomatencům věří a dokonce rodiče vysadili dítěti inzulín a dítě zemřelo, což sdělovala i televize.

Uvádím čerstvější příklady, obě takhle věští  již řadu let.

Martin 1973 volá do televize na věštění, že má 20 let závratě a lékaři nezjistili proč? Anie kartářka 19.2.2014 opět diagnostikovala: "Máte slabost na tuto predispozici, napojuji se na Martin 1973 - Vy máte pocit marnosti, beznaděje, ztráty, něčeho málo, Hele zlatíčko, mně to ukazuje (karty) na deprese a psychické stavy!" Martin: já mám celý život závratě, psychickými stavy to teda není! Anie: No to je! No to je! Martin: Já jsem docela vyrovnaný člověk! Já to vidím v hlavě a je to způsobenou Vaši psychikou! Jste zablokovaný od 4 čakry až nahoru, začala bych u srdce. Hele zlatíčko, já tam vidím nějaké sexuální ponížení, zradu... Hele žije Váš otec? Martin: Už ne. No to je ono! Já tam v hlavě vidím nějaký blok a nejde tam energie, z toho důvodu máte závratě. Byl jste u psychologa, psychiatra? Martin: No byl a nic, nic, všechno v pohodě, já jsem v pohodě! Nejste v pohodě! Martin: SMÍCH... A co mám tedy dělat? Anie opět doporučuje "plechový" involuční hexagram (šesticípé hvězdy) za 999,-Kč, aby si ho dával pod hlavu, Dále rodinou konstelaci: já každý měsíc dělám konstelace a karmické kruhy, tam se dějí takové věci, že lidé nechápou (to věřím, hrají si tam za drahé peníze na divadlo a zoufalého člověka nechávají ze sebe dělat blbce a šaška.., protože ho učí jako dítě, jak se má chovat...). Jako první pomoc si dejte involuční hexagram pod madraci (pod hlavu), já to naprogramuji přesně na Váš problém (plech se dá naprogramovat, jo? Anie do plechu něco nakecá a druhé to léčí a chrání...?? Jen idiot tomu může věřit!). Své rady Anie ukončuje: "Přátele využívejte mých schopností a mého napojení..."

Na webu preztentovala 15 zázračných schopností hexagramu:

Jako další "mucholapku" si vymyslela zázraky hexagramu! Tvrdila, že stahuje negativní energie, kletby, magie, vměšování inkarnovaných a neinkarnovaných bytostí (duchů); nesoulad mezi duší  a tělem, patogenní zóny, stahuje do sebe všechny záněty, horečky, otoky, infekce, pomáhá doléčit infekční stavy, rakovinu, DNU, překyselenost. Pomůže hodit do souladu vaši duši, psychiku a tělo. A že má na patentovém úřadu na hexagram „ochrannou známku“. Lituji ty, kteří na léčitelské idiocie a na nadpřirozené schopností Anie věří a naletěli. Ostatně si lze přečíst, co lidé o vykutálené kartářce a jejím léčitelství na webu píšou.  

Ochranou známku na kusu plechu mít Anie mohla, ani v nejmenším to nedokazuje, že hexagram má jakékoliv účinky z toho, co Anie vyjmenovala. Museli by to totiž potvrdit z vědecko-výzkumného ústavu. Kdyby však za nimi Anie přišla s "Židovskou hvězdou z plechu" (ať to má tvar jakýkoliv), tak by ji buď vyhodili nebo zavolali sanitku pro odvoz do Bohnic, a ne, že by to ještě zkoumali. Výrobek nemá žádný ATEST... lidé si ho v dobré víře kupovali, že takové účinky má, takže to jsou nekalé obchodní praktiky, za což Česká obchodní inspekci rozdává vysoké pokuty. Ochranou známku kartářka Anie pouze na vyražené srdíčko s monogramem na hvězdě, nic víc! Hvězdu tudíž může vyrábět kdokoliv, který chce podvádět také. A televize Relax se propůjčila k tomu, aby se na těchto praktikách podílela také.

Na ČOI byl zaslán koncem února 2014 podnět... do týdne (od 4.3.2014) její reklama z webu zmizela, ANIE kartářka videonahrávku vymazala, A dokonce i TV RELAX  "Involuční hexagram" přestala nabízet. Jak je vidět, dokud si nikdo nestěžuje, podvádí se vesele dál, lidé si kupují "kšunty", které by jinak nechtěli ani zadarmo, natož aby si je dávali pod hlavu! O podvodech může člověk 100x psát, nic naplat, musí se podat podnět příslušným orgánům a pak to jde rychle, hexagram najednou tyto účinky nemá! Předtím přesvědčování, že to má na patentovém úřadu i ochranou známku.., což stejně není posudek zkušebního ústavu o schopnostech hexagramu.

Anie kartářka  psychiatra přiznala a jednání tomu odpovídá.  A že "vidí do orgánů lidí vnitřním zrakem",  je stejné, jako u Pastelky, dvě stejně smýšlející se hledaly, až se našly. Stejná schizofrenie?  Jedna mluví s anděly, druhá si myslí, že je nadpřirozená. Volající divačce také tvrdila, že byla Gagarinem i když ta se narodila v době, když Gagarin žil.

Na TEST (průkaznosti  jasnovidnosti)  za 25 miliónů korun odměny

se však ani jedna nehlásí!

"Šílenství" se"světlem v duši" nemá nic společného, ne všechny duše vidí správně,poněvadž to všechna srdce nechtějí. SVĚTLO odlišené TEMNOTOU je tvořené a ohraničené  hlavními sklony a tudíž je zárodkem ráje nebo lidského pekla. Každý z nás udržuje, rodí a vyživuje svého dobrého anděla nebo svého špatného démona. "Pastelka" tvrdí: "Andělé přichází do moji ruky, do mého pera a já Vám to vzkazuji, já vám to vyřizuji, a to je to důležité." Nábožensky znalý člověk se zdravou hlavou neříká bulvární idiotie, jak mu andělé radí  a dávají informace... Kdyby Pastelka nebyla náboženský analfabet a měla rozum pohromadě, tak by to neříkala. Jednak aby ji lidé nepovažovali za blázna, a zadruhé každý kněz, farář, biskup, kardinál i papež tvrdí, že v okultismu člověk nikdy neví s jakými silami pracuje a s kým svazuje svůj život a život jiných, neboť je spojuje i se silami, které nestojí na straně Boha.  Takže nemocný neví, jakými silami jej léčitel léčí, zhorší-li se zdraví, na 100% to Boží síly nejsou!

Třetí obrázek shora dává příklad, co léčitelství Anie kartářky  nemocné přineslo - zhoršení roztroušené sklerózy.  TV vysílání podalo dost důkazů, že by Anie a Alenku Pastelku měli zkoumat psychiatři. Zpěvačka Hana Horecká také tvrdila, že mluví s anděly a skončila v blázinci,  Když to v léčebně zpěvačka zopakovala, léčení ji kvůli šílenství prodloužili, pak to raději přestala říkat.

Ani jeden z věštírny TV  Relax nemá k léčitelství oprávnění. Nikdo na to nemá vzdělání, ale hrají si na "špičkové odborníky v lékařství". Díky novému občanskému zákoníku lze vymáhat nesrovnatelně vyšší finanční odškodnění za poškošené zdraví. Léčitelství vykonávají lékaři při své praxi jako doplňkové služby (akupunktura...homeopatika, bylinkářství apod.), ale i tak musí mít k těmto činnostem uznání Ministerstva  zdravotnictví. Pastelka si s tím hlavu neláme, v televizním studiu to maskuje pod názvem "Karmická kreslířka", ale když chce druhé přesvědčit, nezapomene tvrdit (což dělá již od roku 2004), že je léčitelka. Lékaři 6 let studují, mají atestace, před komisí MZ obhajuje léčitelství, k diagnostice zdraví využívá laboratorní rozbory, zařízení pro magnetickou rezonanci atd., Pastelka to nahrazuje šířením "debilit" na které hlupáci skáčou, jako "na mucholapku" a věří tvrzení, za které lékaři umisťují druhé do psychiatrických léčeben.

A to samé platí pro psychologické služby (psychoterapie), to může dělat vysokoškolský psycholog s praxí, který prošel speciální průpravou v klinické psychologii Institutem postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, oddělení klinické psychologie a má od MZ ČR platnou akreditaci. Do toho patří i SRT + terapie známé jako "Rodinné konstelace". Psychoterapie k zvýšení duševního zdraví klienta či pacienta nebo ke zlepšení vztahů uvnitř skupiny, např. rodiny nemůže dělat každý. Někdy psychoterapie navazuje na lékařskou diagnostiku a terapii, zejména psychiatrickou, nebo je s ní provázána (zejména je-li psychoterapeut i lékařem). Na http://www.killarova.cz/co-je-psychoterapie/  si mohou podvodníci přečíst, kdo to může dělat.

V registrovaném zdravotnickém zařízení nemocný nárok na to, aby psychoterapii proplatila zdravotní pojišťovna, což je informace pro ty, kteří žijí v depresích a nejsou při penězích, neboť hluboká deprese je nemoc s konkrétní diagnózou. U soukromých psychoterapeutů si psychoterapii hradí klient. Doporučuji jen psychology s vysokoškolským vzděláním, nikoliv ty, kteří sdělují věci, za které psychiatři umisťují do léčeben, protože je považují za "šílence -tj. za blázny". Nechte si radit od šílenců, ale pak "nebrečte", že se zhoršil zdravotní stav, jak se např. píše na webu k Anie kartářce    Alenka Pastelka se s kurzy Reiky... a ostatním z ezoteriky (které uvádí na svých stránkách, jako vzdělání) může chlubit tak akorát na nádraží, úřady tyto "certifikáty" neuznávají. Naopak na webu píšou "jak byli službami Alenky napáleni".  

Jaký je rozdíl mezi podvodníky na předváděcích akcích a těmi, kteří se vydávají za jasnovidce a léčitele se zázračnými schopnostmi? ŽÁDNÝ! Pseudo-jasnovidci a léčitelé jsou stejní „ŠMEJDI“, jsou to DUCHOVNÍ LICHVÁŘI, kteří zneužívají psychického propadu a nemocných, vyhořelých  emociálně a fyzicky vyčerpaných, což je shodné, jako páchat ZLO na na bezbranných dětech, neboť neumí rozlišit, co je pravdivé... Jen při obyčejném rozvodu se člověk nemůže soustředit ani na poměrně obyčejnou činnost v zaměstnání, protože deprese a zoufalé myšlenky přebijí všechny myšlenky ostatní, což podvodníci hojně využívají. Svými agresivními praktikami člověka nejdříve  náležitě vystraší (nebo využijí vystrašenosti z choroby) a slibují nesplnitelné, mezi což patří vyčištění negativních bloků, čaker, spálení negativních energií, zasílání energií, zbavení útrap,  vyléčení atd., přičemž nepomohou v ničem, jen VYSAJÍ PENĚŽENKY. A ještě u těchto podvodů drze říkají: "Jak své sliby garantuji, že to tak bude, se slovy: To mi věřte, říkám vám to korektně a čestně, nelžu ap."

Nakonec se "přivtělenými duchy" stávají kartářky, které z nemocných vysají zbytek energie skrze jejich peněženky. Když psychický na dně zjistí, že sliby, kurzy a léčitelství nepomohly a "vycucaly úspory" (terapie vyšly někoho i na několik miliónů...), přepadne je takový vztek, že ho bez  psychiatrů, psychologů a jiných lékařů nerozchodí. Jen to více vycucá jejich imunitní systém do stádia nádorového bujení.  

Zklamaní a podvedení se nemusí donekonečna nechávat okrádat nekalými obchodními praktikami - viz "VĚŠTECTVÍ, LÉČITELSTVÍ a PODVODY".  Informace na konci další stránky lze využít k stížnostem, trestním oznámením i žalobám.

Zpět na věštění z karet

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabídka

Výklad budoucnosti

Věštění z ruky

Věštění z karet

Kartářské techniky

NUMEROLOGIE

Osud na tváři

Velké orákulum

Orákulum se nemýlí

Orákulum v životě

Rozdíly v proroctví

 

KONTAKT

 

 

Reference 1

Reference 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osud lze poznat

počítadlo.abz.cz

Nabídka

Osud lze poznat I Osud máte vepsány do tváře I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Věštění pomocí numerologie I Věštění z karet I Kartářské techniky I  Velké orákulum, syntéza I-ťingu a tarotu I Rozdíl mezi orákulem  a  proroctvím I Proč se orákula nemýlí? I Orákulum v běžném životě I Zajímavosti z věštění I Reference zákazníků I Fotogalerie I Geopatogenní zóny I Spiritual Response Therapy  I Kontakt I Ceník  I

Související témata

I Karma - tajemný zákon osudu I  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu  I  Jsme účastníky vesmírné hry I 

I Tajemství mysli, duše a těla  I Duchovní zákony úspěchů I Duchovní zákony energií, protikladů a života I

I Stres, jeho příčiny a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I karma I

Klíčová slova na  stránce  http://ve

stba.wz.cz ; Jan Bajura, Věštírna -Hledání životní cesty,  Věštírna a orákulum, Věštírna -Osud lze poznat a předpovídat, Věštírna -Kartářské techniky, Věštírna -Proč se orákulum nemýlí, Věštírna a orákulum v běžném životě, Věštírna - Orákulum a proroctví, Věštírna - Geopatogenní zóny,  Věštírna -Osud máme vepsaný do tváře,  Věštírna - věštění z ruky, Čtení z ruky, Chiromantie, Čtení z tváře, Vykládání z tváře, Věštění z obličeje, Fyziognomie, Věštění, Věštění budoucnosti, Osud, Osudovost,  Budoucnost, Předpověď budoucnosti, Věštění budoucnosti,  Věštění z karet, Výklad karet, Věštění a předpovídání budoucnosti, Věštění dle otázky,  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu,  Pomůžu, Poradím, Geopatogenní zóny, Hledání geopatogenních  zón,  Dornovy metody, Spiritual response Therapy, Alternativní terapie,