VĚŠTÍRNA - Geopatogenní  zóny a vliv na zdraví

 

 

 

 

Vítejte!

Vítám Vás na stránkách www.vesteni-osudu.cz, velmi mě těší, že jste uvedené stránky navštívili.  Jsou zde zajímavosti z duchovní a okultní oblasti. Věštění umožní nahlédnout do budoucnosti, minulosti i přítomnosti. Mezi oblíbené omyly patří domněnka, že osud je lidem určen a nedá se s ním  nic dělat. Ve skutečnosti je lidem dáno jen velmi málo věcí, které neovlivní. Za každou významnou událostí lze najít člověka s jeho konáním. Člověk může změnit vše, co se zdá být nevyhnutelné, ale některé jeho snahy se též mohou stát osudové.

 

   

  

 

 

 

                                    Škodlivý vliv na lidský organismus

 

 

       Jan Bajura

www.vesteni-osudu.cz

 

 

      Menu

Nabídka

Výklad budoucnosti

Věštění z ruky

Věštění z karet

Kartářské techniky

Numerologie

Osud na tváři

Velké orákulum

Orákulum se nemýlí

Orákulum v životě

Rozdíly v proroctví

Duchovní odezva

Geopatogenní zóny

 

 

 

 

 

 

 

 

Klíčová slova na  stránce  http://vestba.wz.cz ; Jan Bajura, Věštírna -Hledání životní cesty,  Věštírna a orákulum, Věštírna -Osud lze poznat a předpovídat, Věštírna -Kartářské techniky, Věštírna -Proč se orákulum nemýlí, Věštírna a orákulum v běžném životě, Věštírna - Orákulum a proroctví, Věštírna - Geopatogenní zóny,  Věštírna -Osud máme vepsaný do tváře,  Věštírna - věštění z ruky, Čtení z ruky, Chiromantie, Čtení z tváře, Vykládání z tváře, Věštění z obličeje, Fyziognomie, Věštění, Věštění budoucnosti, Osud, Osudovost,  Budoucnost, Předpověď budoucnosti, Věštění budoucnosti,  Věštění z karet, Výklad karet, Věštění a předpovídání budoucnosti, Věštění dle otázky,  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu,  Pomůžu, Poradím, Geopatogenní zóny, Hledání geopatogenních  zón,  Dornovy metody, Spiritual response Therapy, Alternativní terapie,

Osud lze poznat

počítadlo.abz.cz

Nabídka

Osud lze poznat I Osud máte vepsány do tváře I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Věštění pomocí numerologie I Věštění z karet I Kartářské techniky I  Velké orákulum, syntéza I-ťingu a tarotu I Rozdíl mezi orákulem  a  proroctvím I Proč se orákula nemýlí? I Orákulum v běžném životě I Zajímavosti z věštění I Reference zákazníků I Fotogalerie I Geopatogenní zóny I Spiritual Response Therapy  I Kontakt I Ceník  I

Související témata

I Karma - tajemný zákon osudu I  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu  I  Jsme účastníky vesmírné hry I 

I Tajemství mysli, duše a těla  I Duchovní zákony úspěchů I Duchovní zákony energií, protikladů a života I

I Stres, jeho příčiny a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I karma I

 

Zajímavosti z věštění

Napsali o mně

Reference 2

  Zajímavosti

 

Škodlivý vliv geopatogenních zón na lidský organizmus jsou známé již více než 4000 let. Také ve starém Římě či Egyptě o takových zónách věděli a  snažily se jim vyhnout při stavbách domů, kvůli zvýšeného výskytu nádorových onemocnění. Původně se to nazývalo "dračími žílami", protože to znamenalo, že utrpení v podobě nemocí vychází ze země.

Rozsáhlou práci na uvedené téma, olomoucký onkolog MUDr. Oldřich Jurišek svou praxí zjistil, že mezi pacienty s nádorovým onemocněním se často vyskytovali lidé, kteří bydleli na shodné adrese - bydleli ve stejné čtvrti, ulici nebo byli z jednoho domu. V roce 1994 byla u nás vydána kniha francouzského autora s názvem "Domy, které zabíjejí". Zde autor popisuje důvody, proč je v některých domech a oblastech zvýšený výskyt rakoviny a mnoha jiných nemocí, u nichž si nelze vysvětlit  příčinu.

Anglická lékařka Jane Thurnel-Readová napsala knihu pod názvem "Geopatogenní zóny kolem nás", která zjistila, že příčinou některých chorob je geopatogenní stres. Ten se vyskytuje u osob, jež dlouho pobývají na takových místech. Takový stres může vzniknout z jakékoli situace a člověk je potom okamžitě náchylnější k různým nemocem. Tyto zóny vznikají na podzemních pramenech, rudných žílách a geologických trhlinách, tam kde vytvářejí jakési prázdná, hluchá místa. S hladinou podzemních vod se mění i tyto zóny a tím se mohou tyto zóny přemisťovat.

Podíl těchto zón se vyskytuje nad podzemními vodami zhruba v 70 % a zbytek vytvářejí geologické odchylky a jejich nepravidelnost. Doposud neexistoval měřící přístroj na tyto zóny,  hledají se psychotronickou cestou  pomocí virgule, kyvadla, nebo jiných pomůcek.

Často jsou slyšet názory, že "co je škodlivé, o tom je lepší  nic nevědět", snad kvůli tomu, že se s tím stejně nedá nic dělat. To je ale velmi nebezpečný názor, protože, když bude zjištěna nemoc až po projevu prvních příznaků, už může být příliš pozdě k nasazení léčby. Pobyt na takových místech znamená z 90 % případů   působení geopatogenních zón.  Osoby, které po sobě užívali stejné místo například pro spaní, onemocní stejnou nemocí.

Nemusí to být tedy geneticky příbuzní lidé, ale  působení geopatogenních zón a onemocnění nemusí být vždy nádorové, ale okruh zdravotních problémů může být různorodý a velmi široký, jako je onemocnění kloubů a  páteře, srdeční a cévní onemocnění, záněty žil, trombóza, bércové vředy, žaludek, ledviny, revma, močové cesty, rozmnožovací orgány, žlučník, játra, slinivka atd. Nebo závažnější choroby jako je leukémie, nádory či skleróza, protože tyto zóny ničí imunitní systém. Má také na svědomí různé chronické a alergické stavy a může působit  i na vznik infekčních onemocnění.

Čím je geopatogenní zóna intenzivnější (např. se kříží dvě či více zón), bývají nemoci závažnější. Nižší intenzita vlivu koresponduje s lehčím onemocněním. Vyhledat tyto zóny nelze lze psychotronicky, protože člověk dokáže využívat a komunikovat se svým podvědomím. Kdo se chce vyléčit, by měl nejdříve uvažovat, zda nepobývá na geopatogenní zóně.

Nadměrné "kopání nohama" miminka v nočních hodinách,  bývá způsobeno tím, že leží v geopatogenní zóně. Po narození se často stává, že dítě nechce ležet ve své postýlce, často pláče, nadměrně se potí a často bývají nemocné. Dlouhodobý pobyt v těchto zónách způsobuje opakované angíny, astma a jiné zdravotní potíže jako je vysoký krevní tlak, bušení srdce, záněty žil, růst cyst, bolestí páteře, hlavy, migrén, kloubů, únavového syndromu atd.

Tyto zóny se dají vyrušit, ale není to léčebnou metodou, a ani nemá nic společného s léčitelstvím. Hlavním a jediným úkolem je přerušit tento prostor odkloněním, aby  škodlivá energie nepůsobila zhoubně na živý organizmus.  To se dá změřit např. virgulí. V takovém  případě bolestivé stavy mizí, organizmus velmi rychle regeneruje a co hlavní, celá řada nemocí ustupuje a dále se nevrací.

Někteří lidé pokoušeli najít způsob, jak se proti této energii bránit. Od primitivních symbolů, až po složitější konstrukce různých sítí, podložek, až po uzemněnou fólii. Tyto výrobky mají společný nedostatek - prostě nejsou k ničemu.  Lépe řečeno, je to mnohem horší, protože dotyčná osoba zůstala v nebezpečném prostředí. Uzemněné fólie jsou v mnoha případech doslova nebezpečné, protože často působí zcela opačně.

Místo aby vyrušili geopatogenní zónu, pracují jako anténa a vyzařují elektrické pole, které zesiluje škodlivé účinky, takže člověk trpí ještě více, než kdyby uzemněnou fólii vyhodil. Vyrušení geopatogenních zón se dá dipólovou anténou pro rušení vlivu zón, která ruší elektromagnetická pole koncentrovaných nad geopatogenními zónami. Dosah působení je 3 metry od středu zóny. Destičky se dají dát např. dvě poblíž sebe, pokud by byla zóna veliká. U této antény lze zjistit, že když se přiloží do geopatogenní zóny, tak při dalším měření již virgule na tuto zónu nereaguje. Jakmile se dá pryč, okamžitě se drátky virgule kříží k sobě, což je důkaz, že tato destička tyto zóny skutečně vyruší.

Zajímavé je i zjištění, že po odstínění geopatogenních zón dochází v některých případech ke zrušení již naplánované operace, protože není co operovat!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

CENÍK

Zájem o www.stránky