Jan Bajura

 www.vesteni-osudu.cz

 

 

 

 

Do osudu lze nahlédnout a budoucnost lze předpovídat zrovna tak, jako se předpovídá počasí. Magické slovo OSUD pochází ze slova „fátum“ a znamená zosobnění člověka, jeho vlastností a jednání, které spoluurčují jeho život, jež ve všem nemůže ovlivnit, neboť je pokládán za svrchovanou moc Boží či jinak řečeno za Sílu, která předurčuje: a) jaký život prožijeme; b) pohlaví; c) do jaké rodiny a prostředí se narodíme; d) dlouhověkost... Ve skutečnosti je podle výše uvedeného lidem určeno jen velmi málo věcí, které neovlivní,  a to jsou ty oblíbené  domněnky, že s osudem se nedá nic dělat.

 

   

  

                          VĚŠTĚNÍ  BUDOUCNOSTI

Dne 4.1.2006 jsem zaslal redakci Blesku, že pana premiéra   Jiřího Paroubka čekají následkem neočekávaných událostí problémy, které mohou přinést neúspěch ve volbách. Tato skutečnost se vyplnila tím, že čtyři dny před volbami byly v médiích  zveřejněné k panu Paroubkovi věci, které ho poškodily, nevyhrál volby, o rok později se rozvedl, uzavřel nový sňatek.... Tyto  neočekávané  změny  jeho tvář signalizovala dlouhodobě dopředu.

Věta v předpovědi, že "z důsledku škody kvůli neočekávaným událostem  může utrpět neúspěch ve volbách 2006 "se vyplnila  doslova.

 

 

 

 

 

 

Hlavní stránka

 

 

Osud lze poznat a předpovídat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osud

  počítadlo.abz.cz